Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nagyon szerelmes az ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szerelmes az ember, nem kívánja az önkielégítést?

Figyelt kérdés
Én rájöttem, hogy még mindig szerelmes vagyok egy lányba, és nem nagyon kívánom az önkielégítést, régebben egy héten többször is volt, most meg egy ideje nem(nem olyan nagy idő 1,5-2 hét).

2012. ápr. 24. 19:08
 1/3 kislany3 ***** válasza:
en akkor is kivanom ha van parom.bar nem vagyunk sulve fove egyutt ,de ha egyutt vagyunk van szex.szeretem es ennek ellenere kivanom az onkielegitest(mert hat o nincs mindig keznel h ramasszak :D)en altalaban ra szoktam gondolni,kettonkre.de sztem ez libido fuggo nem szerelem fuggo...
2012. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó de amíg elhitettem magammal h nem vagyok szerelmes, nagyon kívántam, túlságosan is, most viszont csak őrá gondolok, meg hogy hogy tudnám őt szeretni, érted na nagyon szerelmes vagyok belé, és ez van most eszembe, nem a masztizás.
2012. ápr. 24. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert ra gondolsz es nem unatkozol. :D Lehet hogy nem vetted eszre de mondjuk unalombol maszturbaltal. "Ah nincs itthon senki, nincs semmi dolgom es most olyan jol esne..." :DD
2013. aug. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!