Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha az ember ennyire szerelmes?

Figyelt kérdés

Komolyan úgy gondolom, valami génhiba állhat a a hátterében annak ahogyan érzek. Eleve szerelemgyerek vagyok, és ez mindent megmagyaráz:

Rettenetesen bele vagyok zúgva abba, aki bár gyönyörű (annak ellenére, hogy fiú, ő nem helyes, hanem káprázatos, festői, imádnivaló)a bulikon más lányokkal van, (csak beszélget) meg lákolja a képeit, tudom nevetséges de ez az igazság, és amikor rám néz úgy gondolom, ugyanazt érezzük. Aztán meg vagyok róla győződve, hogy azért nem beszélünk, mert zavarban van. Ekkor jönnek az egyéb lányok. Jó én is beszélek fiúkkal, de nekem van igazam, és jogom van haragudni rá, akkor is ha beszélni akar velem, és eközben őrülten szerelmesnek lenni belé. Nem tudom mi ez, hogy miért szeretem ennyire, közben haragszok rá a lányok miatt, és alig beszéltünk, más ember azt se szereti ennyire aki a férje, de basszus ha csak a mondatai stílusára gondolok, rögtön arra eszmélek, hogy ez ÉN VAGYOK! olyan mint ÉN! ezért kellünk egymásnak!

Szóval az a kérdés, hogy ha lehet, hogy oltsam el ezt a "tüzet" ezt a rémséget????!

Vagy, szerintetek szeret? de most komolyan igennel nemmel, valami megérzős boszorkányos tippet adjatok! beleőrülök, pedig holnap dolgozat és nem tudok tanulni! és nem is vagyok olyan fiatal mint írásomból hinnétek! szóval segítsetek!

na bocs a sok sorért, olvasd el, kötelező!


2012. márc. 18. 22:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
8%
Te beteg vagy ember .
2012. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
75%

te inkább rajongó vagy,nem szerelmes.

nem tudsz róla semmi konkrétumot,idealizálod,álmodozol,rajongsz.

2012. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak szeretethiányod van.
2012. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

ja még a twilight fanoknak: (én se szeretem, csak elolvasom, mert én olyan rendes lány vagyok, és nem érdelmel rossz bánásmódot!!)

szóval ez olyasmi mint Jacobnak a bevésődés: tudom, hogy ő kell nekem, meg majd én is neki, (jajjjj lehet hogy bolond vagyok????!! de ha úgy érzem, hogy tudom, jó arra nincs garancia, hogy jól, mert kaptam már 1est magyarból, mit lehet tudni, de lehet hogy jól tudom?!?!? :O)és szenvedek amiatt, hogy nem vagyunk együtt, annyira, hogy nem vagyok képes tenni érte. meg mikor találkozunk inkább vagyok rá mérges..

2012. márc. 18. 22:51
 5/48 A kérdező kommentje:
ddeee.. a válaszokkal az a bajom, hogy nem kapok megoldást. mit tegyek ha beteg vagyok? vagy ha szeretet hiányom van?
2012. márc. 18. 22:52
 6/48 anonim ***** válasza:
Tipp. 14 vagy?
2012. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

hát épp ezaz! olyan vagyok mint egy pasi! 2 évvel fiatalabb a gondolkodásmódom!

ezzel is megfertőzött az a szemét!

amúgy. 16 vagyok..

2012. márc. 18. 22:56
 8/48 anonim ***** válasza:
Ismered, szoktatok beszélgetni?
2012. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

amúgy jól esett leírni, nyugi ezen én is nevetek, egyszerűen nem tehetek róla. az egyetlen ember akinek meséltem erről a barátnőm, mégpedig azért, mert ő megértette a kínomat (érdekes, hiszen ismer:P) szóval...

a válaszokból arra a következtetésre jutottam, hogy térjek észhez. nos ez nem fog menni.

komolyan kétségbe vagyok esve... pszichológus on, vagy mi legyen?????

2012. márc. 18. 23:01
 10/48 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon régóta ismerem, a tágabb baráti körből, és így sem volt alkalmunk úgy beszélni. de ő tud rólam sok mindent, és én is róla. csak nem egymástól és ez így neccesebb...
2012. márc. 18. 23:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!