Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaxal kérdése:

Lányok, nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
belsőleg, külsőre, milyen személyiségű, és honnan tudom hogy bejövök egy lánynál?

2012. ápr. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Csak légy vasalt vagy idétlenül zselézett, rózsaszin pólós, csőgatyás, szar convers cipős divatbuza... ma kb. ez számit menőnek, belsőre megteszi ha nagy bunker vagy tudatlan , műveletlen vagy.
2012. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legyen vasalt, kiszőkített haja, trendi napszemcsije, tűrhetően izmos, lehetőleg csak rózsaszínben járjon, legyen meg a 8 általánosa, legyen szőrtelen mindenhol, mindenképp csak kék szeme lehet, tudjon megoodani egy harmadfokú egyenletet, és szeresse az idősebb korosztályt.


L/81

2012. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen jó humora, érdekes, izgalmas, mindig találjon ki valami extrémet, egyszóval ne lehessen unatkozni mellette. Nem kell vasalt haj, de ápolt legyen. Ha nagyon nagyon szőrös az szerintem nem valami jó, hónalját, arcát borotválja, esetleg még odalent, ha rá fér. Nem kell hogy magas legyen. Legyen megbízható, művelt, aranyos, aki gondol rám. Ne mondja le a randikat valami hülye kifogással, mondjon más időpontot! Ha a sexre kerül a sor, legyen kedves, kérdezze hogy jó-e, fáj-e, csókoljon lassan, érzékien. Nem kell hogy nagyon kigyúrt legyen, de azért legyen rajta kocka . egyáltalán ne legyen maci, se véznaság. Olyan közötte. :)
2012. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17/L voltam
2012. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hungarista17 na én pont nem ilyen vagyok, én inkább farmer bőrdzseki fa*** parfüm és ennyi.
2012. ápr. 25. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Üdv a normálisabbak között akkor.
2012. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!