Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudnék rávenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék rávenni egy lányt, hogy szeressen?

Figyelt kérdés

Én mindent megteszek,de ő állandóan lekoptat.Sajnos kicsit messze lakunk egymástól.Én Budapesti vagyok ő Debreceni.

Sok bennünk a közös meg minden,de ő valamiért nem akar velem beszélgetni.Mindig lekoptat.1xűen nem bírom kiverni a fejemből.Mikkor lekoptat akkor szinte megszakad a szívem.



2012. ápr. 25. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor kénytelen leszel keresni magadnak másvalakit.Sajnos vannak viszonzatlan szerelmek.
2012. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből őt.Állandóan rá gondolok és ez nem valami sablon szöveg.Tényleg mindenről ő jut az eszembe valamiért.Pedig még nem is találkoztunk.Nagyon szép lány.Helyes meg minden és szinte mindenben egyet értünk.Aztán volt egy 360 fokos fordulat és már beszélgetni is alig szokott velem.Nem akarok mást keresni magamnak.Akkor inkább magányosan élem le az életem.Én csak vele szeretnék lenni.
2012. ápr. 25. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
1#Nem is találkoztatok és szerinted minden OKÉ?A magányosságot majd idővel elfelejted.Mások is szoknak ilyet esküdözni és egyszer csak betoppan az életedbe valaki és akkor megkérdezed:miért,ki lakott Debrecenbe?
2012. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe! ÉN is szerelmes vagyok sajnos, és minden héten látom , hidd el rosszabb még el sem tudom felejteni :(( Keress más lányt, én is ezt próbálom!


19 F

2012. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem megy és már sokszor volt ez,hogy tetszett egy lány és el kellett felejtenem,de azokat 1-2 nap után sikerült is.De még ilyen se volt soha,hogy rendesen rosszul vagyok ha csak bele gondolok abba,hogy lesz valaki más az életében :-(
2012. ápr. 25. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Az az Isten nincs. Ha nem tetszel neki, nincs mit csinálni, s még ráadásul ilyen messze vagytok egymástól. Ne beszélj vele, s bár időbe fog telni, majd beletörődsz..:P Tapasztalat, csak az idő képes az ilyenfajta sebeket begyógyítani!
2012. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hagyd egy darabig lehet hogy eljona te idod is egy szer hany eves vagy?
2013. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!