Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt? Nem akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Nem akarom, és mégis

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kapcsolatom, imádom a barátomat(Gergő), ő is engem, mindenben számíthatok rá. Viszont rajta kívül van egy nagyon-nagyon jó fiú barátom(Doma), aki olyan, mintha a testvérem lenne, nagyon szeretek vele beszélgetni. De a múltkor valahogy hosszabb idő után először találkoztunk, és amikor ott voltam vele, teljesen úgy éreztem, hogy milyen jó, hogy nem érzek többet barátságnál. Ismerem Domát, és tudom, hogy soha nem fog tőlem többet akarni, mint barátság. (Nem meleg a srác, csak nagyon hosszú történet... a lényeg, hogy tudom.) És amikor hazaértem, rám tört az az érzés, hogy mi van, ha mégis többet érzek? Én ezt nem akarom, mert tényleg nagyon szeretem Gergőt, nem akarom elveszíteni. Ha egyszer úgy döntenék, hogy mégis ott hagynám, akkor sem lenne semmi esélyem Dománál, mert sosem fog úgy rám nézni, mint egy lányra. És nem is akarom, a legkevésbé sem szeretném, hogy belém szeressen, vagy hogy én belé. Nem tudom, tiszta kusza a fejem, nem akarom egyiküket sem elveszíteni, mindketten olyanok, akár egy-egy darab belőlem... Csak vissza akarom kapni azt az érzést, amikor 100%-ig éreztem, melyikükbe vagyok szerelmes. Illetve most is tudom, csak Doma képe néha be-beugrik, amikor Gergővel vagyok, és nagyon zavar. Nem akarom ezt. Mit csináljak?

Előre is köszi.

17/L



2012. ápr. 29. 14:05
 1/3 anonim válasza:
Szerelmileg felejtsd el ezt a Doma srácot. Csak az akaraterődön múlik.
2012. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy te még a kapcsolatokhoz.... Egyértelmű, ha szeretnéd Gergőt, akkor nem jutna eszedbe Doma.
2012. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érzel semmi romantikusat Doma iránt csak amikor felvetődött benned ez a lehetőség bepánikoltál, hogy mi történne ha mégis..én is voltam már ilyen helyzetbe és hidd el nem azért gondolsz mostanában többet Domára mert szereted, csak félsz ennek a lehetőségétől és minél többet gondolsz erre annál jobban összezavarodsz, csak azt kell elrendezned magadban ,hogy eldöntsd tényleg nem érzel semmit Doma iránt, figyelj arra ,hogy ha eszedbe jut Doma ne egyből arra gondolj ,hogy talán azért mert szereted mert ezzel magadban keresed a nemlétező szerelmet Doma iránt. Szerintem ne aggódj sugárzik a mondandódból ,hogy nagyon szerelmes vagy Gergőbe, egyszerűen csak foglalkoztatott téged a gondolat ,hogy mi lenne ha Doma meg te stb....csak bebeszéled magadnak ,hogy szereted őt, de ha nem így van akkor egyszerűen csak felejtsd el ezt a gondolatot és nemsokára eszedbe se fog jutni többet. :) sok szerencsét! :)
2012. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!