Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az l. b. -m egy olyan fiuval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az l. b. -m egy olyan fiuval jár aki tetszik nekem de ezt ő is tudja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel (10 éve vagyunk l. b. -k) csak ritkán találkozunk 1 évben 4-szer,5-ször, de mégis mindent elmondunk egymásnak. Vagy legalábbis én a barátnőm nagyon szeret flörtölni, ez nem is zavar, de tudta, hogy tetszik egy fiú mégis elkezdett vele járni. Egy másik ismerősömtől tudtam meg a történteket, ő nem szólt róla. Azóta csak SMS-ben beszéltünk . Még nem bocsájtottam meg neki. mitt tegyek?

2012. ápr. 29. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érd el,hogy a csávó veled csalja meg őt.
2012. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vágj vissza! Feküdj le a bátyjával vagy az apjával!
2012. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szeresd el a barátját.
2012. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vágd be a durcát és szakíts meg vele minden kapcsolatot egy fiú miatt. Ha ez neked megéri.
2012. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudom...a bátyját?nem egy szivtipró:)
2012. ápr. 29. 15:22
 6/11 Ájron ***** válasza:
Ha volt esélyed a fazonnál, és aktívan hajtottál rá akkor érthető hogy morcos vagy. ha nem, akkor meg nem értem hol a probléma.
2012. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
volt,igen...és rá is "morcos vagyok"
2012. ápr. 30. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb, hogy a barátnőddel megbeszéljétek ezt, meg kell mondanod neki ,hogy ez nagyon rosszul eset neked és kérdezd meg ,hogy egyáltalán hogy tehette ha tudta hogy az a fiú tetszik neked, ha tényleg a legjobb barátnőd akkor megfogja érteni, és biztos ő is szeretné megbeszélni ezt veled.Ha ezt megbeszéltétek azután figyeljetek arra hogy ha lehet akkor mentsétek meg a barátságotokat és ha úgy érzed hogy tovább tudsz lépni ezen akkor hagyd hogy a barátnőd és a srác boldogok legyenek, megértem hogy rosszul eset, de nem érdemes feladni a legjobb barátnődet egy fiú miatt aki nem ugyanezt érezte irántad :)
2012. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ájron ***** válasza:
Hát ha te már kezdeményeztél akkor tényleg nagy genyaság volt barátnődtől.
2012. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen...de a barátnőm szinte bárkivel jár,megfontolás nélkül.

eddig mindenkire azt mondta hogy ő élete szerelme...ez szerintem picit furcsa...nem?

2012. máj. 2. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!