Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a fiuval ill...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a fiuval ill összejönnétek vele ha a szüleiteknek nem feltétlenül tetszik a dolog?

Figyelt kérdés
nem magával a fiuval lenne a bajuk hanem az anyagi helyzetével.
2012. márc. 26. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleim dolga. Ők csak tanácsot adhatnak neked.
2012. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleidnek kell döntenie, nem is a pénznek, hanem az érzéseidnek.
2012. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

olyan párt választok akire anyukámnak sincs panasza. Ő jót akar nekem és én tudom mikre gondol.

Nem állhatok össze egy szegény lecsúszott trógerrel... Valamire vinnem kell az életben és egy építő jellem kell mellém.

2012. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim nagyon ellene voltak mikor összejöttünk, őt pedig tiltották tőlem az ő szülei (Kb. mint Rómeó és Júlia), a két család nem bírja egymást régi "hagyomány" szerint. Itt nem az anyagi helyzet volt a gond, bár az is nagy különbség. A srác iszonyú züllött volt, hetente volt másik csaja, alkoholista volt, drogozott, rombolt. Én jókislány voltam. Mindenki azt mondta, hogy max 1 hétig tart majd a kapcsolatunk, még a közeli ismerősök is. Erre láss csodát: lassan 2 éve együtt vagyunk. A barátom megjavult, teljes mértékben leszokott (már több mint 1,5 éve) a drogról, alig iszik alkoholt (max bulikon 1 üveg sört), csak én vagyok neki, rá sem néz más csajokra. Szerelmesek vagyunk egymásba. Már az elején tudtuk, hogy egymásnak vagyok teremtve! Így meg sem fordult a fejünkben, hogy a szülőkre hallgassunk.:) Minél jobban tiltottak,annál jobban akartuk!;)

De ha nem engem nézünk, akkor tudok felhozni egy másik példát: a legjobb barátnőmet. Neki nagyon fontos szerepet játszottak az életében a szülők. A szülők folyton mondták neki,hogy szereznek neki egy gazdag pasast. Végül 1 év járás után kidobta a gazdag lány a nem gazdag srácot, aki borzalmasan szerelmes volt belé. A csaj azóta is egyedül van, és magányos, szeretetre vágyik. Ennyit ér a pénz...

Azt már döntsd el Te, hogy a pénz vagy a szerelem a fontosabb!

2012. márc. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket.
2012. márc. 26. 23:24
 6/6 anonim válasza:
Szerintem beszeld meg veluk ezt az egesszet,akarmijen nehez is leulni sokszor veluk tedd meg hidd el bevalik...magyarazd el h felnottel es tudsz magadtol donteseket hozni!Ha ez sem valik be akkor kerdezz rajuk h nekik is igy befojasoltak a szuleik a dolgot ha igen akkor mijen erzes volt csak batran allj veluk szembe,a legfontosabb hogy nyugodtan es nem veszekedve kell ezt megdumalni.:)
2012. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!