Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eltűnt a párom délben azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a párom délben azzal, hogy ennyi volt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt élünk albérletben be is van jelentkezve, hogy a csládi-pótlékot ide kapja, 5 hónapja lakunk itt külön. Az utóbbi időben nagyon megváltozott, mindenért megsértődött, sértegetett, szexelni se akart velem, elmondtam neki ma, hogy úgy érzem nem szeret. Fogta magát és elment azóta sehol se találtam, anyjához tudom, hogy nem ment mert vele nincs jóban, apja pesten él, mi meg tőle 100 km-re... barátnőjénél se nagyon lehet... mit csináljak? minden cucca itt van még a mobilja is, párszor már eltűnt, de mindig visszajött, de ennyi időre még sosem ment el... én jó vagyok hozzá, sütök, főzök helyette... ő csak van és fekszik vagy éppen veszekedik velem... szakítsak ha visszajön? szerintem ennek vége... én szeretem, de amit tesz az már nekem sok!


25/F



2012. ápr. 29. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Használd ki a lehetőséget egy nyugodt ebédre!
2012. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

1. Papucs vagy.

2. Igen, szakíts vele.

3. Tuti, hogy megcsal és lelkiismeret furdalása van, ezért viselkedik veled úgy mint ahogy neked kéne vele.

2012. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csinál semmit. Kinyalod a seggét, gondolom pénzeled is és még ő hisztizik állandóan. Sztem dobd ki ha visszaért mert csak kihasznál téged.
2012. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talált magának másvalakit,te meg mehetsz a fenébe,papucs voltál
2012. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Családi pótlékot? Mire is kapja? Van gyereketek? Akit most ott hagyott veled?
2012. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el otthonról estig.Hagyd otthon a mobilodat te is.
2012. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megcsal téges és azt akarja hogy te mond ki, hogy vége, levéve a felelőséget a válláról.
2012. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy megcsal, te meg sajnos kissé papucs vagy. Sajnálom.. :S
2012. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"én jó vagyok hozzá, sütök, főzök helyette... ő csak van és fekszik vagy éppen veszekedik velem... "


Ember! Te normális vagy vagy?!

Legyen már tartásod önmagadhoz!


Ha sajátom lenne a lakás összekészíteném a dolgait és kibsznám az ajtó elé,minden zokszó nélkül.

Keress mást és ne alázd magad.

F/34

2020. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!