Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Kérdésem:Egy barátsággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kérdésem:Egy barátsággal kezdődő kapcsolatban mennyi idő után jön el az a pillanat amikor a férfi elmondhatja a nőnek hogy többet érez már iránta barátságnál?

Figyelt kérdés

A legtöbb szerelem barátsággal kezdődik,s rendszerint hosszabb idő elteltével érik kapcsolattá!Közel egy éve

ismerek egy lányt akivel "jó barátok" vagyunk!Tetszik nekem,

egyre jobban vonzódom hozzá az idő múlásával,de nem tudom el mondjam e neki!?



2012. ápr. 30. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha barátnak tart, az már régen rossz. Nem véletlenül van annyi friendzone-os vicc.
2012. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom,hogy mikor jön el ez az idő. Szerintem ezt hülyeség igy behatárolni,viszont én megtanultam,hogy meg kell az ilyesmit mondani :) nyugodtan mondd el neki,csak ne olyat mondj,hogy szerelmes vagyok beléd,mert lehet 1 kicsit megriad tőle,inkább vázold fel,hogy többet érzel mint barátság.


a barátnőmmel igy volt.. Barátkoztunk 7-8hónapon át,mig kinyögtük a másiknak,hogy tetszik,és ,hogy többet akarunk. A vicc az volt benne,hogy mind a 2en igy éreztünk,csak nem mertünk beszélni :)hajrá


18F

2012. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A te eseted egyértelműbb igy a döntést is könnyebb volt meghozni hiszen vonzalmatok egymás felé kölcsönös volt,

csakhogy az én esetemben nem ennyire egyértelmű a dolog,barátként remek a viszony közöttünk,megértjük egymást,számíthatunk egymásra,közös programokat is szervezünk és minden jól megy,ezért érdekelne hogy vajon ami barátságként ilyen jól működik,átfordulhat e idővel komolyabbra?ezt lenne jó tudni!

2012. ápr. 30. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Menjetek el kettesben valahova, és beszéld meg vele, hogy te nagyon élvezed a társaságát, de nem csak mint barát gondolsz rá, és kérdezd meg, hogy neki mi erről a véleménye :) Amúgy hány évesek vagytok? :)


19L

2012. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ö 22 éves én kicsit idősebb,36 vagyok,a kor különbség egyikünket sem zavarja,és részemről köztes állapotban vagyok,már többet érzek barátságnál de ez még közel sem szerelem,ezért nem akarom elsietni sem a dolgot sem azt

hogy a túlzott halasztgatás közben jöjjön egy másik pali és elhappolja tőlem!

2012. ápr. 30. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről!
2012. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!