Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy egy férfi méginkábbn szereti a párját mint előtte, és hogy az a pillanat egy hétvégén történik, de nem tud rá magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

Szal mitől lehet hogy a párom erősebben belémszeretett, amúgy éreztem is, meg én is intenzívebben szeretem :)

Lehet azért mer jól érezte magát? Vagy mer megnyugodott, mivel szüleimmel is jól kijön, talán a blokkok oldódtak benne? Vagy azért is mert még jobban megbízunk egymásban és nincs mi beárnyékolja szerelmünket?


2010. szept. 22. 01:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Attól függ,hogy mi is történt azon a hétvégén?????
2010. szept. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

csak annyi, hogy nálunk volt, itt aludt két nap, és szeretkeztünk, meg filmeket néztünk, meg játszottunk gépen együtt, meg készítettem neki finom ételt :)

eddigis csináltunk ilyeneket, de legtöbbször náluk voltunk, és szüleimmel most beszélgetett el igazán, meg tesómmal, több mindent megtudott rólam. Most többször mnodja meg érezteti h szeret, most másként néz rám, most bújósabb, inkább észrevenni az arcán h szerelmes, csak vigyorog, elpirul, csillog a szeme, ölelget alvás közben is, és többször kezdeményez minden téren, becézget, dicsér, aktívabb, gyakrabban keres, ha egy nap nem lát máris írja hiányzol. Ez nem volt gyakran jellemző. igaz április óta ismerem, és május közepén jöttünk össze.

Ja meg vettem ak utyusának kutyaeledeleket, meg neki is ginseng teát, meg új a frizurám, ami meglepi volt, mer most tépettebb lett, eredeti aranyszőkéről most aranybarna (4 árnyalattal sötétebb) és van frufrum....

olyan Julia Volkovás (tatu) frizum van :)

bele van zúgva totál :)

meg látja rajtam h vidámabb vagyok, mert ezt akarta leérni h legyen önbizalmam és legyek vidám és nyugodt és boldog.

Meg hogyj obban szeret engem mnit az eddigi legnagyobb első szerelmét valaha.... szal h ez am ostani kapcsija mnident felülmúl, hogy talán nem is baj h nem velem jött össze legelőszőr, mert így lehet én vagyok neki a nagy ő, :D már én sem akarok több pasival ismerkedni, már el szeretném kötelezni magam....lakásra gyüjtés, ilyenekről beszél, meg hogy jó volna majd összeköltözni, meg eddig folytó volt neki ha sokszor mnodtam szeretlek, vagy túlzásba vittem a dolgokat, most viszont imádja minden megnyilvánulásomat

2010. szept. 22. 01:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Hagyj fel a fogalmazásgátló szedésével.
2010. szept. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát még nem akar gyereket, előbb legyen lakás, meg fiatal még a kapcsink, meg rá is érünk mer mindketten 24 évesek vagyunk :) de persze majd szeretnénk babát :)
2010. szept. 22. 01:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor öröm boldogság :D
2010. szept. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D bár aludni csak most aludt itt előszőr, én nála sokszor, dehát ott nála nem vagyok annyira otthon, mint itthon, itthon picit más vagyok :)
2010. szept. 22. 02:38
 7/11 A kérdező kommentje:
meg énekeltem neki, vagyis hallotta h énekelek, olyan dalokat, amiket eddig nem hallott a számból :) és lehet az is meglepi volt neki :) magamat adom, de eddig nem mertem, és most végre önmagam lehetek ebben a kapcsiban :)
2010. szept. 22. 02:38
 8/11 anonim ***** válasza:

1:39 vagyok :)

Direkt írtam fogalmazásgátlót, mert nem volt túlságosan érthető a kérdés :) Utólag elolvastam a kifejtésed, így már tiszta, visszavonom :)

2010. szept. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"csak annyi, hogy nálunk volt, itt aludt két nap, és szeretkeztünk, meg filmeket néztünk, meg játszottunk gépen együtt, meg készítettem neki finom ételt :)"


Na hallod, és még ezek után ilyen kérdést felteszel itt ebben a fórumban. Miért szeretett még jobban beléd? Mert ő is érzi, hogy piszok mázlista.

2010. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy "közelebb kerültetek egymáshoz."
2010. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!