Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok kezdeni a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok kezdeni a párommal lyen esetben? Hogy gyogyitsam lelkét?

Figyelt kérdés

először is: 19 fiu vagyok, a lányom pedig 23 lány!

kb 1 honapja ismerjuk egymast társkereső oldalról és tegnap talalkoztunk 1 rendezvényen! csokoloztunk(állandóan),simogattuk 1 mást és a végén szeretkeztünk 1et a körösparton! izzott a levegő köztünk

látszott a dolgon hogy mindketten egyet érzünk!

nekem utoljára 1,5 éve volt kapcsolatom neki pedig most 3 honapja ert veget egy 4 éves kapcsolata

azota voltak probalkozasai,alkalmi kapcsolatok,és sok csalodás! mindenkinek csak arra kellett...(nekem nem!)

és vele most igy chatelgettem facen irtam neki hogy talalkozzunk nalla vagy nallam és o azt irta hogy:

egy pár napot adj nekem! elkell reneznem magamban a 4 évet!nem tudom hogy mit szeretnék!nem tettem még tul magam! nagyon szeretem azt a fiut!

konkrétan ezeket irta!

mit lehet tenni ilyen esetben? nagyon tetszik a lány! ilyet már nagyon rég éreztem lány iránt amilyet tegnap!!! azthiszem kezdek szerelmeslenni!nagyon komolyan gondolkodom vele :) és nem akarok várni! félek hogy lecsapják a kezemről! félek hogy késő lesz mire elrendezi a dolgokat!

mit tudok tenni? (bocsánat ha kicsit hosszú voltam de ugygondolom hogy ezek tudatában lehet lojális választ adni a kérdésre



2012. máj. 1. 12:05
1 2
 11/14 Diavolino44 ***** válasza:
Ez jo te nem alkalmi szexet akarsz tole de megdugtad az elso randin szep peldat mutatsz. Ha egy csajnak azt mondom nem csak szexet akarok tole akkor nem fogom az ellenkezojerol meggyozni. Ha megmaradtal volna a csoknal par randi utan mar bizonyitottad volna hogy mennyire osszeilletek. Jelen pillanatban nincs jobb tanacsom varjal s ne eld bele magad...
2012. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibáért! a lány se berugva se szívva,lőve nem volt! mind2en full jozanok voltunk!!! a sex meg csak ugy jött... már bánom! bár jó vollt de bánom!
2012. máj. 1. 13:57
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez a baj hogy szex volt köztetek és nem szeretkezés. Szex a qrva és a kuncsaftja között van, míg szeretkezés 2 ember között akik szeretik egymást, és vonzódnak egymáshoz.
2012. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
szeretkezest irtam fönt! csak igy rovidebb volt! szeretkezes volt a javából egyébként!!!
2012. máj. 1. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!