Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor ok nélkül csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor ok nélkül csúnyán viselkedek a párommal pedig nagyon imádom. Jobb ilyenkor szakítani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szakítani kell, hanem magadba szállni és elgondolkodni a viselkedéseden
2012. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első körben semmiképpen sem. Ha már felismerted a problémát (amit megtettél, hiszen itt már a megoldás iránt érdeklődsz), félig meg is oldottad. Fontos kérdés, bár nem derül ki, hogy miért csinálod? Mert jólesik? Vagy maagd sem tudod? Ilyen vagy? Bármelyik is legyen, valószínűleg változtatnod kell, ha meg akarod tartani a kapcsolatod. Persze az októl függ, hogy mennyire tudsz (ha ilyen vagy, akkor nyilván csak enyhíteni tudod, de ha csak azért csinálod mert, jólesik - nem mert rosszat akarsz! - akkor akár le is szokhatsz rólka!:))


17/F

2012. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kell kérni,nem szakítani
2012. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ő miatta gondoltam a szakításra,hiszen hiába van ritkán,hogy rettentő közömbös és elutasító vagyok, olyankor nagyon megbánom a dolgot és persze bocsánatot kérek,de látom rajta, hogy őt ez kiakasztja teljesen.

Egy hónapban egyszer rám jön sajnos, és több napig,akár 3 napig is képes vagyok így viselkedni vele.:( Ha kérdi mi a baj nem tudok mit mondani,mert nem csinált semmit. Ezen egyáltalán lehet változtatni?

2012. ápr. 22. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítsatok, és igen terhes vagy.
2012. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3 - Nézd, de mi az OKA? Ennyire megvisel a havibajod? Vag valami más? Amíg nem tudo, miért csinálod(nem konkrétan, csak miért van ilyen hangulatod), addig hogyan sgeítsünk?:)
2012. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!