Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mennyit enged a szüleinek/t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyit enged a szüleinek/tesóinak/barátainak betekintést nyerni a szerelmi életében?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést úgy értem, hogy előttük egyáltalán mertek-e cuppanós (elég hangos) puszit, csókot, és egyéb szerelmi gesztikulálásokat produkálni a szerelmetekkel. És ha igen, akkor meddig mentek el? Mikortól számít a dolog ízléstelennek?

2012. máj. 2. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
hát, én barátaimnak igen, de szüleimnek nem. pláne, hogy még nem volt részem csókban sem... :'(
2012. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát én a barátaima beavatom mindenbe velük meg is beszélem...szüleimnek annyira nem szeretek beszámolnibár anyummal szoktam néha bezélni erröl vmennit muszáj...és amugy előttük csók szokott lenni csak meg ölelkezés...de őket nemzavarja még ez...együtt alvással is kivannak békülve:)
2012. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem egy-egy puszi, ölelés belefér szülők, barátok előtt, viszont attól én rosszul vagyok ha valaki nyilvánosan mászik le a párja torkán a nyelvével, szerintem az már kínos és kellemetlen.

20/lány

2019. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!