Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit bámul rajtam egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bámul rajtam egy olyan csaj, akinek párkapcsolata van?

Figyelt kérdés

Semmi kivetnivaló nincs rajtam, minimum átlagos vagyok. Adonnisznak nem nevezem magam, de az átlag bőven meg vagyok, sőt elég sok ember csúnyább tőlem.


Szóval az kilőve hogy csúnya vagyok, és azért nézne.

Az is kilőve h tetszem neki mivel hapsija van.


De akkor vajon mit nézhet állandóan? Nagyon idegesítő kezd lenni.



2012. máj. 5. 12:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

én letojom h bejövök-e neki vagy sem, én olyan csajjal nem kezdek aki párkapcsolatban él... Amúgy is lehet nagyon boldog párkapcsolata van. A másik meg ha pl le is tudnám csapni a pasija kezéről, akkor más is letudná az én kezemről, szóval...

Amúgy normálisnak néz ki, nem dugásra vágyik.

Csak már szörnyen idegesít h bámul bámul, megkérdezni nem fogom mert még azt hinné akarok tőle valamit, meg nagyra lenne magával...

Legszívesebben azt mondanám neki h eredj a csába mit bámulsz...

2012. máj. 5. 14:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki normálisan, hogy téged ez zavar, és nem érted. Utána feléd se fog nézni, nyugodj meg.
2012. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
de úgy érzem h azzal meg kicsit bunkó lennék ha ezt mondanám neki. Illetve nagyképűnek is gondolna.
2012. máj. 5. 14:56
 14/14 anonim ***** válasza:

Hali!

Lett végül vmi a dologból? :)

2014. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!