Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm egy olyan pasiba szerelmes? (részletek leljebb)

Figyelt kérdés
aki 4-szer bukott? Először az LB-se hitte el hogy ilyen pasiba szerelmes de most már reménytelenül bele van zúgva és az a baja hogy az a fiú nem szereti. Ilyenkor mit kell csinálni? Hagyjam vagy lépjek közbe?

2012. máj. 5. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyjad!
2012. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi ez gyors volt... De ezzel nem fogja elszúrni az életét? Végülis a fiú 4-szer bukott...
2012. máj. 5. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány évesek vagytok, de majd idővel kinövi és rájön, hogy hülye volt. Általánosban nekem is tetszett egy srác, aki nemcsak bukott, de zülött/drogos is volt. Nem tudom megmagyarázni, hogy mit ettem rajta... Most már kb. szóba sem állnék hasonló emberrel. Szóval ne aggódj, majd rájön, hogy rossz lóra tett.
2012. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cigány?
2012. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ájron ***** válasza:
4szer bukott? A mai nőknek ez a netovább! Hát ez olyan hülye mint a $egg!! Hmmm... ha még gazdag és bunkó is lenne... na akkor már tényleg nem lenne ellenállásra lehetőség.
2012. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!