Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit szólnátok akkor ha kiderülne hogy az egyik legjobb barátod szerelmes beléd?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy egy újabb bizonyíték arra hogy nincs Fiú-lány barátság
2012. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én elkeserednék...ez úgy tönkre tudja tenni a barátságot, hogy az csak na.

18L

2012. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tényleg rossz, mert ha épp örülnék is neki és járnánk, a szakítás után meghal a dolog teljesen és elveszítek egy barátot.
2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
azonnal lefeküdnék vele, mert a mai világban már mindent szabad és mert fiú és lány között soha nem lehet barátság.
2012. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Mintha a bátyám vagy az apám kezdene el udvarolni. Előbb undorodnék meg tőle, mint hatódnék meg, hogy milyen romantikus.
2012. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van barátság, csak ma már szexmentes párkapcsolatnak hívják.
2012. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lila nyuszi ***** válasza:
100%
Örülnék neki, számomra nem zárja ki egymást a barátság és a szerelem, sőt, szerintem így az igazi.
2012. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy anyuka vagyok, remélem nem nagy baj ha válaszolok. A kamasz /16 éves/ lányomnak van néhány fiú barátja. Aki tényleg az. Nagyon jó haverok. Két fiúra bármikor számíthat, szinte testvéri a szeretet. Ezek közül az összes szerelmes belé és próbálkoztak nála. Az egyik csak azért nem mondta neki mivel előtte a lányom közölte vele csakúgy mellékesen, "ha te is próbálkoznál én nem is tudom mit csinálnék?". Elég jó a viszonyunk így elég sok mindent elmond nekem és tanácsokat is szokott kérni. Minden esetre elmondtam neki, hogy gondolkozzon el, hogy megéri-e, hogy egy esetleges szakításnál még a barátságot is elveszítheti. Életkorukból adódóan elég nagy az esélye, hogy nem ők lennének egymásnak a végleges partner. esetleg térjenek a dologra vissza 10 év múlva.. ha még aktuális. Összegezve nem hiszem, hogy megérné. Persze ez attól is függ, hogy mennyi idősek vagytok?
2012. febr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
17 :)
2012. febr. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!