Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tönkretehetem azzal az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehetem azzal az életem, ha érzelemmentesen szexelek csajokkal?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 19:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
ha nem viselsz gumit, vagy az kiszakad, akkor naná!
2012. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős vagy és védekeztek e XD
2012. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
ja
2012. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Tóth Bulcsú ***** válasza:

Szerintem nem. Ha majd megtalálod az igazit, akkor vele majd érzelemteli lesz, addig meg nem hiszem, hogy baj lenne, ha csak élvezetből szexelsz.

De az előttem szólóknak igaza van, a védekezés a legfontosabb.

2012. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
nem gyerekre gondolok....
2012. máj. 6. 19:37
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

nem , de egy idő után rájössz h semmi értelme, ég és föld szeretkezni valakivel, mint csak megdugni.. viszont ha találsz egy normális lányt, akkor hagyd fel érte a kalandozgatásokat, hidd el később megbánnád úgy is:)

18f

2012. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Védekezés nem csak a gyerek miatt kell, hanem hogy ne kapj el valami szép dolgot és ne terjeszd...... azt hittem ez alap.
2012. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

na jó igaz tényleg nem lehet tudni milyen fertőzött a páciens :)

A védekezést amúgy alapból gondoltam, én arra értem h lelkileg lehet-e valami következménye?

2012. máj. 6. 19:43
 9/31 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Miért tennéd tönkre? Csak az a lényeg, hogy használj gumit. Ha imádod csinálni ne fogd vissza magad!
2012. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%

ki fog veled járni ha egy riban c vagy?

szerencsétlen

egy nőnek sem fogsz kelleni

2012. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!