Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Szeretői" kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretői" kapcsolatból alakulhat komoly?

Figyelt kérdés
én vagyok a szerető, a pasi szinte nem is találkozik a barátnőjével. 400 km-re laknak egymástól. 10 hónapja vannak együtt, ebből 4 hónapja lakik itt, és 2 hónapja találkozgatunk. azt mondja h felém húz, meg minden. állítsam választás elé? mennyi az esély h engem választ?

2012. máj. 6. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy éppen te lennél a kivétel, aki erősíti a szabályt. De erre kicsi az esély. Ha téged választana, akkor a barátnője nem a barátnője lenne és te nem a szerető, hanem a barátnő titulust mondhatnád magadénak... bocsi, de ez az általános
2012. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Esély mindig van.Választás elé is állíthatod,majd fogadd el a választ.De elgondolkodtató,hogy ha feléd húz és távol a másik,akkor még fenn áll ez a helyzet.De lehet én vagyok hülye.

26n

2012. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor két lehetöség van: a barátnö/feleség nem tud arról, hogy van szeretö - akkor idövel valami miatt mégsem fogja tudni otthagyni, és te lesze menesztve, vagy megtudja, hogy létezel és elzavarja a férfit. Ilyenkor te leszel utána a barátnö/feleség, és más valaki lesz a szeretö.
2012. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azért nem merem/mertem választás elé állítani mert félek nem engem választana...első válaszoló! ezzel arra céloztál, hogy akkor engem csalna ugyanúgy? mert ez a félelmem nekem is..:$
2012. máj. 6. 21:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez vicces valahol, nem? A szeretője vagy, te elfogadtad ezt a státuszt, és erre szíved szerint választás elé állítanád?

Nem tudod, hol van a helyed. :/

2012. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Egyes vagyok. igen, arra céloztam. Mert lehet, hogy egy kapcsolat már nem működik, de akkor, már csak a másik iránti tiszteletből is, előbb szakítani kell. Az újabb kapcsolat csak ezt követheti, nem becsületes párhuzamosan több nőt tartani. És tudod, aki egyszer megtette.... Nekem erre az apám a példa: két hét múlva lesz az 5. esküvője, eddig minden feleségét megcsalta ( én a másodikból születtem)
2012. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem szívesen foglalom ezt a helyet, de kilépni sem tudok...túlságosan közel került hozzám. :S és mindig elhessegetem a barátnője gondolatát is :$ tudom ez nagy butaság...de félek ha választás elé állítom nem engem választ és így elvesztem..:$
2012. máj. 6. 21:26
 8/15 omba ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne, én pl. pont így hagytam ott az asszonyt, az más kérdés, hogy addigra már kicsit megváltozott a helyzet.

Ne sürgesd, ne blöffölj ezzel a "választás elé állítod", - dal.

Senki nem szereti, ha kizsarolnak tőle valamit, meg, ahogy írod, TE biztosan parázol az egyik féle választól - örülj, hogy van.

2012. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sz*rügy lehet szeretőnek lenni, az előkelő "barátnő" helyért küzdeni. Valahol tudtad mit vállalsz, mikor ebbe belementél. Tehát nincs jogod választásra késztetni, maximum kiszállni az "édes hármasból" - vagy ki tudja hányan is vagytok.

Ha téged szeretne, már befejezte volna a távkapcsolatot a barátnővel, de valamiért még fenntartja a párkapcsolatát, tehát nem sok esélyt látok rá, hogy téged választ.

Ezeket gondold végig, mielőtt választásra készteted és kiszolgáltatod magad lelkileg - ha megtudja, hogy téged zavar a helyzet és többre vágysz, bizony kiszolgáltatod magad, amivel könnyen visszaélhet...

25/N

2012. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szeretőnek lenni azért szívás, mert ha többet akarnál, egyszerűen nincs jogod féltékenykedni, választásra kényszeríteni, szülőkkel/barátokkal ismerkedni, stb ezek a barátnő jogai. A szerető többnyire csak szextárgy. Egy olyan személy, akin vágyakat élnek ki (akár ffi, akár nő). Amint a szerető társként gondol a másikra (tehát többet szeretne), kiszolgáltatott és nagyon sebezhető lesz. Ez a nagy veszélye.

Csak óvatosan azzal a választás elé állítással!!

2012. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!