Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatból lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Még tavaly ismertem meg egy fiút az interneten.

Akkor nagyon jókat beszélgettünk és komolyan szeretett volna ismerkedni Velem, de én akkor a friss szakításom miatt nem akartam párkapcsolatot, így nem lett semmi.

Még pár hétig beszéltünk, aztán közben Ő megismerkedett egy lánnyal akivel hamarosan össze is költözött.

Ekkor nem hallottam róla semmit....

Majd idén áprilisban bejelölt facebookon, azzal, hogy Eszébe jutottam, anno nagyon jókat beszélgettünk...

Akkor már én is kész voltam a komoly kapcsolatra...

csakhogy Ő akkor szakított így auguszztusig még csak beszélgettünk: teefonon, neten..konkrétan nem találkoztunk, csak a nyár végén.


Két találkozó után azt mondta Nekem, hogy " csak laza kapcsolat fér bele most az életébe"...én elfogadtam és így találkozgattunk, beszélgettünk, iszonyat jókat szexeltünk.

Szilveszterre meghívott magához és azt mondta " szeretné, ha megpróbálnánk mégis komolyan, mert nagyon jó velem az ágyban, jobbat nem is kívánhatna a többiben meg majd alkalmazkodunk a másikhoz..."



Szerintetek lehet ebből még kapcsolat??

Én tudom magamról, hogy iszonyatosan kezdek beleszeretni


2012. jan. 31. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne?
2012. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

00:41


Nem tudok rajta igazából kiigazodni..tudom így olvasatra más, de nem egyszerű személyiség.


Hangulatember és nem tudom eldönteni, hogy most hol tartunk?!?..

Sok fájdalmas dolog történt Vele mostanság és lehet ezért olyan elzárkózó...tudom, hogy van saját élete is és nem lehet mindennap vidám, de ha komolyat szeretne, akkor ne csak két hetente keressen, vagy akkor amikor épp olyan kedve van :(...

Szeretem nagyon és türelmes is vagyok, csak nem akarom elveszíteni

2012. jan. 31. 00:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát töltsetek minél több időt együtt,aztán majd csak kialakul.

De hogy negatívat is mondjak...te könnyen elérhető voltál számára,így csak fogta magát és kihúzott a tarsolyából azzal,hogy bejelölt és randikat kért...

Szóval hagyd, hogy kialakuljanak a dolgok,majd lesz valahogy.

2012. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

02:03


Épp az , hogy nem voltam könnyen elérhető, vagyis Ő nem akart még találkozni, azután, hogy azt mondtam neki tavaly: nekem most nem kell komoly partner, vagyis semmilyen partner nem kell..... mert ha akkor azt mondom, hogy szeretném, akkor Én lettem volna az a lány akit magához költöztet és nem az előző barátnője ...


Lehet, hogy most így "vág vissza"? Hogy most meg Ő a bizonytalan ?


Azt mondta nekem, semmi más vágya nincs csak hogy boldog legyen végre...

Remélem én ezt tudom neki teljesíteni...azon leszek !!

2012. jan. 31. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem anygon lebecsülöd magad. Mért akarsz oylannak együtt lenne, járni, komoylan kapcsolatban lenni, akinek kb azért kellesz, mert "jó vagy az ágyban"?!

Nem ismerlek, de biztosan tudom, h ennélsokkal többet érsz!

2012. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 18:02


Jól tudom, hogy nem "csak" azért, persze, fontos (Neki is-Nekem is) , hogy a szexuális élet kiegyensúlyozott legyen.


Én pusztán annyit nem értek a viselkedésén, hogy miért változik ennyiszer a véleménye?(Akarom-nem akarom)


Tudom, rengeteg időt kell még együtt töltenünk és egy csomó mindent megbeszélnünk, mert még nem ismerjük egymást igazán...csak eddig mindig volt valami(valaki) akadályozó tényező, hogy csak Kettesben és nyugodtan beszélgethessünk


Mostanában sok lelki fájdalom( halálból adódó) érte: és tudom, hogy amúgyis mindent a szívén visel a lelkére vesz...a napokban még nekem is sikerült megbántanom :( ( nem szándékosan teszem hozzá).

2012. jan. 31. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem azért változtaja a véleményét áléllandóan, mert nem tudja hogy mit akart . ennél nem is leheen egyértelműbb.És amígy azt sem tudja hogy mit akar, addig minden akarnál egy bizonytalan emberrel együtt lenni, és is lány vagyok...és tudom, h oylan sráccal a legjobb együtt lenni, aki mgabiztos, és kiegyensúlyozot..és ..tudja, h engem akar, vagy nem . nem kicsit kellek, neki, éh ameg meg nem nagyon. Mindig kelljek neki..és ne csak a szexre...és És én sztem nem feküdnék le olyannal , sőt bbiztos, akit nem ismerek, vagy alig tudok róla valamit, nem azért nemazért mert az így lenne nrmális, hanem mnert amúgy is erkölcsileg, mi az már h egy olyannal csinálom, akit nem is szeretek.hogy lehet szertni "beleszertni" egy olyan srácba, akiről alig tudok 1-2 dolgok .Akkor ez csak fellángolás, és sírás lesz a vége.

Szólj, ha tudok segíteni!

2012. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

19:23


Privátba nem jó? Csak mert nem válaszoltál :)

2012. jan. 31. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!