Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mondaja soha, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondaja soha, h szeretlek?

Figyelt kérdés
A barátom és én kb fél éve vagyunk együtt,hétvégenként találkozunk és szerintem jól megvagyunk bár nem nagyon vagyunk ez a mézes-mázas típus.Az aggaszt,h még soha nem mondta nekem,h szeret,egyszer sem!Megköveteli tőlem,h állandóan tűsarkűban és rövidnadrágban/miniszoknyában és vmi kivágott felsőben legyek,még ha csak otthon vagyunk akkor is,sehova nem vehetek fel mást.Nem értem ezt az egészet....most azért van velem mert szeret vagy csak mutogatni akar az ismerősei előtt?? Én 20,a barátom 26 éves.

2012. máj. 7. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ülj le és beszélgess vele arról, hogy vagy szeret téged olyannak, amilyen vagy, vagy hagyjon téged békén!
2012. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dávidmester13 ***** válasza:
szerintem csak a tested kell neki ! és nem érez irántad semmit ! beszélj vele
2012. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megköveteli? Én nem tűrném, hogy ezt tegye(főleg, hogy utálom az ilyen ruhákat).
2012. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!