Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja egy nőnek szeretlek, és ha közben nem néz a szemünkbe, meg ha remeg közben a keze (miközben fogjuk a kezét) hazudik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

zavarban van. és nem bízik magában kellőképpen.

vagy valamilyen idegrendszeri eredetű betegsége van, ha remeg.

2012. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amugy izgulós fajta.De szerintetek ez hazugság jele?
2012. máj. 5. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

na hát akkor mondom, hogy zavarban van.

ha izgulós, valószínű ezt a beszélgetést is végigizgulta.

hogy hazudik-e, ezt nem tudom, nem ismerem.

2012. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt vagytok, akkor lehet, hogy hazudik, de nem hiszem ennek az esély kb. 5%. Ha meg nem vagytok együtt minek hazudott volna.
2012. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom kb. szökő évente egyszer mondja, hogy szeret, és az esetek 99%-ban akkor, amikor már vagy még félig alszom. :D Szóval esélytelen, hogy a szemembe nézzen, mert csukva van! :D A keze meg mindig remeg, az apjától örökölte. Egyébként nem jelent semmit, valószínűleg zavarban és izgul. Ha óránként kétszer mondja, hogy szeret, az már gyanús, a pasik nem szoktak vele dobálózni, ha komolyan gondolják.
2012. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha remeg a keze, az a drog elvonási tüneteinek a kezdete :D
2012. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benn hogy nem hazudik!

Ha akarsz beszélgethetünk privátban, én is ilyen izgulós vagyok pedig már vén f.asz vagyok ehhez. Lehet hogy szolgálhatok néhány tanáccsal.


34F

2012. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!