Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, hogyha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, hogyha a barátotok azt mondaná nektek, hogy, , szeretlek", de ti még nem éreztek iránta szerelmet? /L

Figyelt kérdés
Mit válaszolnátok erre? Vagy semmit?
2012. ápr. 8. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor még nem is járnánk.

Csak a bizakodásra alapozni egy kapcsolatot, hogy majd megszeretem...


Meg egy kicsit maradi dolog is. Mert még 60 évvel ezelőtt azzal ámították a lyányt, hogy majd megjön a szerelem... az ok. Túl sok esély nem volt. Te meg megválogathatod, hogy kit szeres, kivel lehess... és nem élsz vele.

Érdemes volt neked egyenjogúságot kiharcolni. :(

2012. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
oly nehez az igazat mondani? "sajnis en nem erzem a mely szenvedelyes szerelmet, csupan kedvesnek, szepnek tartalak es esetleg kivanlak." Mindenki megerdemli az igazsagot.
2012. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont ezt úgy kéne ,,elképzelni,, hogy már jártok az illetővel.. És ő érez szerelmet, de ti még nem.
2012. ápr. 8. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Most minek mismásolsz?


Felfogtuk! Ez nem a barátok közt, kérem szépen!

Vagy megmondod az igazat ,vagy hazudsz magadnak egy jó nagyot. Később meg ebbe betegszel bele.

Más javaslatom nincs.

2012. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Cica, nekem nincs barátom, sőt még nem is volt..
2012. ápr. 8. 14:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Mau' Mau'
2012. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az igazat.
2012. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LRA válasza:
Az en esetemben is a fiu mondta ki hamarabb azt h "szeretlek" es en sokat vacilaltam rajta h ezert szakitok vele, mert ugy ereztem akkor h en nem tudom viszont szeretni, de anyira aranyos volt h egyszeruen nem tudtam hibat talalni benne, igy adtam idot magunknak, azota 3ev telt el. Es elmondthatom h o eletem nagy szerelme. Minden szerelem alapja a szeretet, mert kesobb a nagy szerelembol is szeretett lesz csak 22/ L
2012. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!