Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél inkább?

Figyelt kérdés

Összetörnél egy szívet, amelyik 2 éve igazán szeret, és elviselnéd a környezeted lesajnáló és enyhén szólva sértő megjegyzéseit


VAGY


Megmentenél egy életet azzal, hogy vele maradsz, hiszen beleszerettél, de csak pár hónapja ismered, de te vagy az utolsó reménye, aki meg tudja menteni az öngyilkosságtól?



2012. máj. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz, mert kívülállóként okoskodni mindenki tud.

De én a 2. lehetőséget választanám, bár nem ismerem a körülményeket.

2012. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szánalomszerelem?

ennek jövője lehetetlen

beszélj vele, mint barát

s megelőzöd baját

2012. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beteg ember zaklatásának szerelemből sem tenném ki magam, nemhogy szánalomból. Ha igazán szeret, úgyis beéri a barátságommal, és a saját érdekében is elviselhetővé teszi magát (nem követelőzik, nem zsarol stb.). A környezetem pedig nem dönti el helyettem, kivel legyek együtt. Aki ezt nem tartja tiszteletben, azzal megszakítom a kapcsolatot.
2012. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor maradj vele,ha TÉNYLEG szereted! Az rosszabb lesz neki ha kiderül hogy csak szánalomból vagy vele.Tapasztalat.
2012. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!