Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magányos farkas vagyok. vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos farkas vagyok. vagy inkább egy depressziós, visszahúzódós, rideg magányos farkas. depressziós nem annyira, de ku. rvára nehezen alakitok ki kapcsolatokat. mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

nincsenek barátaim, soha nem is voltak, magamnak való vagyok, nem szeretek megosztani senkivel semmit.

irigy vagyok, kapzsi vagyok...1 picit, de ha jól megismerem és úgy vélem. h rendes s a főszer, akkor képes vagyok megosztani vele bármit.

nincsenek testvéreim rokonaim se....mindig egyedül vagyok.

szerettem az animéket 1 ideig....vagyis 15 évig ezzel kötöttem le magam, de már ráuntam 3 éve.

azóta gyakorizok, de már erre is kezdek ráunni.


mi a teendő ilyenkor?

19F

se suliba, se pedig munkába nem járok.....na jó suliba járok, de ott nem tok kapcsolatot kialakítani senkivel sem, tehát halva születette5let, h ott szerezzek barátokat.

nem szeretek eljárogatni itthonról, mert nincs kedvem.

inkább csak gyakorizok.

tanulnom kellene, mert bukta lesz, de inkább csak gyakorizok, mosnom is kellene, de inkább csak gyakorizok....


na te mit tennél a helyemben??????


2011. dec. 5. 23:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Tanulnék, mosnék, próbálnék nyitni a világ felé.


Barátaim nekem sincsenek, de attól még nem jó teljesen elszigetelten élni. Próbáltam.

2011. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Magányos farkas vagy!

Nem voltál jó az ágyban!

2011. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"na te mit tennél a helyemben??????"

- gyakoriznék.


Egyébként azokat a válaszokat fogod kapni, hogy legyél nyitott az emberek felé, mosolyogj, keress új hobbit, blabla... senki sem fogja átadni a varázspirulát amit beveszel és jófej leszel vonzani fogod a társaságot meg csajokat, az élet már csak ilyen szar :)

2011. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok+még a nyelvet se értem ahol élek!! :/ szobám rabja vagyok és nem tudom én se mit kéne tennem! :(

Szerezz barátokat,és akkor könnyebb lesz minden.Én is azt próbálok! :)

2011. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

a barátok csak lefárasztanak, idegesítenek és semmi kedvem hozzájuk.

hiába veszem fel a szánalmas műmosolyt.....csak az arcom és a szám fáj miatta.

2011. dec. 5. 23:31
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha elzárkózol az emberi kapcsolatoktól,akkor milyen változásokat akarsz?

A legfontosabb,hogy nyitott legyél mindenre!

Ne az internet legyen az életed,mellette emberekkel is kéne beszélgetned!

Látod a sok magányosan eltöltött nap mit tett veled!

2011. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

de mégis, hogy kell nyitni?


mit foglal magában ez?

2011. dec. 5. 23:39
 8/19 A kérdező kommentje:

talán azt jelenti, hogy az utamba kerülő lehetőségeket mindig használjam k?


a legközelebbi csak szeptemberbe lesz.addig meg már becsavarodok.

2011. dec. 5. 23:40
 9/19 anonim ***** válasza:
A zárkózottságod a sajátod. Neked kell nyitnod az emberek felé, ez nagyon nehéz. Először csak szoktasd magad az érzéshez, hogy TE SEM VAGY MÁS, mint a többiek. Ne azt várd, hogy mások közeledjenek feléd. Bennük valószinüleg nincs, vagy nem lesz fal veled szemben, ha benned sincs. Ha benned védőfal van, bennük is fogsz találni. És ezeket saját magadban lerombolni talán nehezebb, mint a saját árnyékod átlépni. Fogd fel feladatnak, míg nem sikerül, addig sem unatkozol, v. kockulsz a gép előtt...sok sikert!
2011. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

fórumozz valahol


és ne csak a neten élj

fiatal vagy, kezdj el vmit sportolni

2011. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!