Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a véleményetek? Romantikusnak találjátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem,egy ideje jó viszonyba vagyok vele,úgy vettem észre kedvel.

Szeretnék vele komolyabban összejönni és ennek közlésére a következőt eszeltem ki: mivel tudom a címét úgy gondoltam közelgő névnapjára futárral küldetek neki egy csokor vörös rózsát,a csokorban egy kis kártyával rajta ezzel az üzenettel:E néhány szál virág mondja el néked,valaki nagyon,szívből szeret téged,távol tőled válaszodat izgatottan várja,tudni szeretné lennél e szívbéli szerelmes párja?



2012. máj. 11. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől tuti elolvad :)
2012. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy aztán másnap a haveroddal jöjjön kézen fogva.:)
2012. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki én tuti elolvadnék tőle, de honnan fogja tudni, hogy te írtad? :D
2012. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a virág még oké, de én jobban örülnék valami értelmes üzenetnek 21L
2012. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre a virágokból simán rájön. Nem vagyok csaj, de szerintem ez sok. Inkább csak virágok, szöveg nélkül. Ne akarj rögtön a lovagja lenni.
2012. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a veszély nem fenyeget,nem ismeri a haveromat,meg aztán a haveromnak is van barátnője :DDD
2012. máj. 11. 17:55
 7/10 A kérdező kommentje:
A szöveg természetesen nem ez lessz,ez csak rögtönzött szöveg,ez jutott most hirtelen eszembe.) lehet hogy sok a virág és a szöveg együtt,de szeretném éreztetni vele hogy mennyire sokat jelent nekem,mondani olyan sokan tudják hogy "szeretlek",de én a tettekben látom az igazi szeretet megnyilvánulását!
2012. máj. 11. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon jóóó, szerintem sok lány szeretne ilyet kapni :)
2012. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ROLEXO ! Nem akarok rögtön a lovagja lenni a csajnak,nem is tehetném hogy rögtön legyek hiszen már közel egy éve ismerem és vagyok jó viszonyba vele,ami akárhogy is nézzük nem rögtön van:D Más részről a virág egy gesztus, az üzenet a lényeg,tehát egyik a másik nélkül mit sem ér!
2012. máj. 12. 09:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, bár a szöveg nem annyira, túl erős ismerkedés gyanánt. Nem kéne tudnia rögtön, hogy szerelmes vagy belé, elég, ha tudja, hogy tetszik neked. (a végén elijeszted)

Sok sikert! :)

22/L

2012. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!