Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek bejön ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön ez a fajta lány? (a többit lent találjátok)

Figyelt kérdés
Az osztályba jár egy lány, aki nagyon nyafogós, úgy eszik mint egy malac, állandóan játssza a búráját a fiúknak, sajnáltatja magát és ugrál, mint egy udvari bolond. Sokaknak bejön a suliból és nem értem hogy ezen mi tetszik nekik.
2012. márc. 13. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem.
2012. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert csak arra jó, hogy meghúzzák. Hát persze, hogy sokaknak bejön.
2012. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsére nem vagyok egyedül. Ja, és hozzáteszem, hogy (több ember véleménye szerint)egyáltalán nem szép
2012. márc. 13. 14:31
 4/14 A kérdező kommentje:
De figyelj, abban mi a jó, hogy csak meghúzzák? Utána pedig nagy ívben tojnak a másikra. A testi kapcsolat érzelmek nélkül elég rossz lehet.
2012. márc. 13. 14:34
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
szerintem az irigységtől nem látod a jó értékeit, és anélkül hogy ezeket leírnád, nehéz bármit is mondani. Bárkit be lehet állítani "rossznak" ha csak az illető hibáit emeled ki.
2012. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ez, most nagyon aktuális kérdés nekem is, mert van egy ugyanilyen csaj a suliba, te egész biztos csaj vagy, hát az a csaj akit én ismerek, sok fiúnak tényleg csak teszi a búráját de nem ismétellek téged, már én is össze akartam jönni vele, mert jó csaj na, de az ilyenek sose lesznek boldogok, mert ha van valakijük akkor is a másiknak írogatnak, pl ennek a csajnak nem volt barátja mikor megismertem, sokat beszéltem vele, olyanokat írt, hogy szeri meg stb, és 1 héttel később volt egy pasija, de nem én voltam, és továbbra is írta ezeket a félreérthet dolgokat és tök félreérthető volt minden, most meg engem akar, de ezek után már nem kell, de nem is mesélem tovább, lényegében, szerintem kicsit sem vagy rá irigy, és csak az egysejtűeknek tetszhet egy ilyen lány:)
2012. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát, igen... pontosan így van.Tényleg így csinálja ő is, hogy a fiúkat megbolondítja, és senkivel sem jön össze. Eddig 1 pasija volt, de vele is fél óránál több ideig nem volt együtt. És az a fiú már nem igazán tekint rá úgy mint egy nőre, hanem inkább úgy, mint egy olyan emberre akit ki lehet használni.
2012. márc. 13. 15:04
 8/14 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem, hogy csöppet sem vagyok féltékeny. Egy ilyen emberre? Nehogymár... És felismerem a jó tulajdonságait is, mert kedves is tud lenni és segítőkész, ha nagyon akarja.
2012. márc. 13. 15:04
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Meg az ilyen lányok annyira sok rossz benyomást szereztek már a fiúktól, hogy már nem is tudnak máshogy viselkedni. Most csak képzeld el, hogy naponta 4-5-en jönnek oda hozzád, akiknek tudod mi a szándékuk, az utcán 10-20-an néznek meg és csakis csak bunkó paraszt fiúk tolják oda a pofájukat...Hát ezek a lányok egy normális fiút se tudnak kifogni maguknak. Úgy örülnének, ha egy olyan lenne, aki nem csak meghúzni akarja. NA EZ AZ OKA AMIÉRT ROSSZ DOLOG OLYAN SZÉPNEK LENNI!! SOSEM LESZ IGAZI SZERELME! :)
2012. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy legalább is "jó csajnak" lenni.
2012. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!