Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy vissza szerezzem a volt pasimat?

Figyelt kérdés
Az illető fiú az osztálytársam, másfél hónapot jártunk, és két hete szakítottunk. Minden nap látom az osztályban, azóta nem is beszélünk, nagyon erőltetett az egész. Szerelmes vagyok belé, de rajta úgy látom, nem is viselte meg a szakítás. Nem tudok csak a barátja lenni, nagyon hiányzik nekem. Hogyan szerezhetném vissza? Próbáljak természetesen viselkedni, vagy hívjam fel magamra a figyelmét, vagy csak tűnjek vidámnak, remélve, hogy újra belém szeret? Mit csináljak?

2012. máj. 12. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
"Házi nyúlra nem lövünk"
2012. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Ne tegyél semmit. Az a srác dobott, már nem vagy fontos neki. Ha megpróbálod visszahódítani, csak nevetségessé teszed magad. Fogadd el, hogy nem te vagy élete nagy szerelme.

Látod, látod ezért nem kell olyan sráccal kezdeni, akivel egy osztályba jársz. Képzeld el milyen nehéz lesz neked, amikor majd választ egy másik lányt az osztályból.

Ezért van az, hogy: házinyúlra nem lövünk!!!!!!!!

2012. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rángasd be a vécébe és mássz rá. Ebből talán leveszi a lapot, de lehet csak annyit konstatál, hogy egy riherongy vagy.
2012. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megdugott?
2012. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem dugott meg.. Én tényleg úgy éreztem, hogy fontos vagyok neki. Azért köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!