Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy egy pasi elhagyja a barátnőjét vagy feleségét (esetemben barátnő) a szeretője miatt és az addigi szeretővel marad?

Figyelt kérdés

Pasik válaszát várom elsősorban. korral lécci.

Am a történetem röviden...belementem egy kapcsolatba egy pasival akiről kiderült hogy több száz kilométerre barátnője van. De szinte csak velem találkozik...állítása felém húz a szíve meg fontos vagyok neki. De mégsem hagyja el a csajt. Mennyi az esély h engem választ idővel? Csak játékszer lennék? (de akkor nagyon jól tud hazudni)



2012. máj. 13. 20:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A magyarországi válások asszem 37%-a ilyen.
2012. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
szép ribanc pasast fogtál ki magadnak majd téged is átver
2012. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ettől félek én is...de ezt leszámítva a tenyerén hordoz..:/
2012. máj. 13. 21:01
 4/25 ASOT ***** válasza:
100%

1. a hiba az h szereted, ami így van ne is tagadd..és ki sem bújnál a karjai közül ha lehetne

Ezért hát nem kell h túl jól hazudjon, elég gyengébben is. mert elhiszed, mert úgy gondolod ő is így érez.


2. nem fogja elhagyni a párját csak szórakozás vagy egy tartalék.


3. ha a párja szakítana vele (a barátnője) akkor jó lenne neki a "szamár" aki te vagy mert a "ló" kidobta. és te addig kellenél neki amíg mást nem talál!

2012. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
kb fején találtad a szöget. de olyan nehéz azt mondani h VÉGE! :S
2012. máj. 13. 21:05
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "Am"?


Szerintem nem akar komoly kapcsolatot senkivel, csak duma a barátnő, vagy csak ugyanúgy dumával tartja fenn az érdeklődését, mint a Tiedet, hiszen sokkal kevesebbet is találkoznak. Azt mondja, hogy Te vagy a barátnő, itt meg azt, hogy ő. Ez olyan kétlaki élet: "Itt se vagyok, ott se vagyok, itt is vendég vagyok, ott is vendég vagyok: megbcsülnek mind2 helyszinen, kiszolgálnak mind2 helyszinen, így nem kell magamrol gondoskodnom, vendég vagyok mindenhol, ajándék, ha jövök". Csak "normális" akar lenni látszatra, de amúgy nem akar szerelmi kapcsolatot, csak ellátást. Lány vagyok, de ezt tapasztaltam.

2012. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

létezik a csaj. mert úgy tudtam meg h létezik h egy eltévedt sms után felhívott egy zabos csaj h mit akarok ki vagyok és szálljak le a pasijáról. itt sajnos én vagyok a második. de valahogy mégis az első. mert ő messze van. szóval érted...

Egyébként az "am" amúgy csak lerövidült :)

2012. máj. 13. 21:09
 8/25 ASOT ***** válasza:
100%
már pedig ha nem akarod h kínlódás sírás és utána az legyen "h minden pasi egy szemét f@sz" akkor mihamarabb elhagyod!
2012. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
sírás az lesz most is :( de nem mondom emiatt h minden pasi szemét...tudom h naív voltam...pedig objektív vagyok általában :S:D
2012. máj. 13. 21:14
 10/25 anonim ***** válasza:

Köszi, most már tudom ezt a roviditest.:)

Te, figyelj, akkor van egy olyan régebbi kapcsolata, amibe csak ő akar egy másik barátnőt, a lány nem tolerálja, tehát ennyi. A fiú meg a lány meccseljék le egymás közt, amíg ebben nincs egyetértés, addig nincs lehetőséged.

Hacsak nem szeretsz átverni másokat.

Hogy szerzett tudomást Rólad? A fiú nem akart előtte eltitkolni? Mert ha így van akkor a másik lánnyal nem illenek össze és úgyis szakítani fognak, ha a fiú több barátnőt akar, a lány meg monogám.

2012. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!