Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy egy pasi elhagyja a barátnőjét vagy feleségét (esetemben barátnő) a szeretője miatt és az addigi szeretővel marad?

Figyelt kérdés

Pasik válaszát várom elsősorban. korral lécci.

Am a történetem röviden...belementem egy kapcsolatba egy pasival akiről kiderült hogy több száz kilométerre barátnője van. De szinte csak velem találkozik...állítása felém húz a szíve meg fontos vagyok neki. De mégsem hagyja el a csajt. Mennyi az esély h engem választ idővel? Csak játékszer lennék? (de akkor nagyon jól tud hazudni)



2012. máj. 13. 20:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Te már kérdeztél egyszer pár hete erről a témáról. Ha azóta sem változott semmi nem tudom hogy mire vársz.
2012. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nem ismerem a lányt az a baj. de úgy derült ki h amikor találkoztak (kb 2 havonta megy haza vagy annyi sem) én írtam egy sms-t h mizu stb. és egy zabos lány hívott fel h szálljak le a palijáról. utána a pasi keresett meg engem h ne haragudjak reméli nem gyűlöltem meg végleg és egyszer megbocsájtok neki, és h azért nem mondta el mert félt h elveszít és nem gondolta h ilyen fontos leszek neki. nem tud mit tenni ő is fontos neki még vagyis kötődik picit. de imád minden velem töltött percet. és am nem csak szexelni járunk össze...
2012. máj. 13. 21:21
 13/25 A kérdező kommentje:
változott mert azóta vele is beszélgettem erről. csak zavar van mindkettőnk fejében. én meg nem fogom választásra kényszeríteni..
2012. máj. 13. 21:22
 14/25 ASOT ***** válasza:

teljesen lényegtelen az h mióta van együtt azzal a lánnyal és mennyire komoly a kapcsolat!


Téged kihasznált és ki is fog ha hagyod magad!

Bocs ha kegyetlen vagyok most veled...de próbálom leírni az igazat!


És ne sírj lesz ez még így sem. Szívj el egy cigit bont fel egy jó bort, aztán aludd ki magad holnap hétfő,

2012. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
nem baj ha kegyetlenek vagytok. ez kell nekem ilyenkor. :))) az a cigi bor kombó nem hülye ötlet...csak nehogy a bor hatása az legyek hogy elmegyek a holnapi randira..:(
2012. máj. 13. 21:25
 16/25 ASOT ***** válasza:
100%
ha elmész akkor vidd magaddal az üres üveget és üsd le vele!
2012. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"h azért nem mondta el mert félt h elveszít"


Pontosan kinek nem mondott el mit?

...:)

2012. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
nekem nem mondta el az elején h van valakije...mert addigra megkedvelt fontos lettem neki és félt h elveszít...legalábbis ezt mondta...az eszem tudja h kiváló etető szöveg...de áááá
2012. máj. 13. 22:09
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
neki ez így pont kellemes, két nője van, ráadásul a távolság miatt egyik sem fogja megtudni, hogy van egy 3. fél. semmi pénzért nem adná fel ezt a kényelmes helyzetet, különben már rég megtette volna. amúgy meg ha a rendes nőjével ezt csinálja, mi a garancia arra, hogy veled nem fogja?
2012. máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Azzal azért ugye tisztában vagy, hogy a barátnő azért nem lett tájékoztatva rólad, mert fél hogy elveszíti? Pontosan hány hónapja is van összezavarodva szegény fiú? Ó úgy sajnálom. Taláb ha eleget vársz akkor szakítanak, csak az már nem lesz annyira zsír ha a lányka b.ssza ki őt mert akkor nem a fiatalember választ téged, hanem te maradsz neki. Ha mindenképp kell ez a szerencsétlen, akkor igenis tessék válaszút elé állítani, nem megkönnyíteni a dolgát. Gondolom a lelked mélyén tartasz attól, hogy nem rád esne a választása. De akkor mit akarsz, örök második lenni?
2012. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!