Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkre ment az életem . Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre ment az életem . Mit tegyek? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal és.. hát ő ugye megutált ezért, volt már kamu csajjal, és mindent megtett ,hogy rosszul érezzem magam, most amikor kicsit kibékültünk, megnyugodtunk, a barátnőim vesznek velem össze, mert én szerintük járok az exemmel ujra, de ez nem igaz.. Nagyon rossz igy. Nem is engedik, hogy megmagyarázzam, utálnak, kibeszélnek.. Mit tegyek? Vélemény? Köszi előre is. :) (lány vagyok)
2012. febr. 21. 12:48
 1/5 nielindi ***** válasza:
43%

azért ment tönkre, m pár hüly3 pics@ nem beszél veled??

te sem vagy egy IQ bajnok ez a véleményem.

2012. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőidnek mi a f@sz köze van ahhoz, hogy te kivel jársz? A véleményem, hogy majd kinövitek....
2012. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem igazi barátnők akkor!

Ha azok lennének akkor megértenének téged és segítenének megoldani a gondjaidat!

23/L

2012. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:

ha a baratod mindent elkovet hogy elfelejtsen akkor miert ragaszkodsz meg mindig hozza? Mert latszik hogy te gorcsosen vissza akarod szerezni!

A baratnoidnek meg vagy ismerik a sracot s teged akarnak vedeni. Vagy csak sz@rkavarok s orulnek hogy te is szingli vagy mint ok!

Szerintem lepj tovabb!!!

2012. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán új barátokat kellene találnod,és nem az ilyen hülye barátnők mellett lenned.
2012. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!