Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasimmal 2 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasimmal 2 hónapja vagyunk együtt, de sajnos elég ritkán találkozunk rendszerint hétvégente, ötleteket kérnék hogy mivel tudnám kicsit feldobni az együtt töltött időt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert nem keresel egy olyan pasit akinek van ideje rad, belefogsz unni es menekulni fogsz egy ido utan. mikor latni fogod, hogy ez is az is hianyzik neked.
2012. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem ez igy megfelel mert a legutobbi pasimmal azért szakitottam mert egyfolytában velem volt és a végén már szinte sétálni sem mehettem el egyedül egyszerüen kibirhatatlan.. most vele jó mert nem unjuk meg egymást mindig találunk ki v.mi ujat és kihasználjuk azt az idöt amikor együtt lehetünk :D
2012. máj. 19. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen egy darabig mert ha nagyonbeleszeretsz fog hianyozni egy es mas.Miert nincs ideje rad hetkoznap? Hany evesek vagytok?
2012. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ő 19 és dolgozik perpillanat ö tartja el a családját nekem meg még itt a suli ezért maradtak a hétvégék
2012. máj. 20. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!