Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! A barátom 17 én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! A barátom 17 én pedig 15 éves vagyok.4 hónapja vagyunk együtt!

Figyelt kérdés
Nagyon szeret és tényleg megtenne mindent értem. Az a baj, hogy csak hétvégente tudunk találkozni. Amikor vele vagyunk akkor én is érzem, hogy nagyon szeretem, de amikor nem akkor meg csak szó szerint'csak úgy van'.
2012. máj. 19. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor te nem is vagy szerelmes. Ez a szomorú igazság. :(
2012. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy igazad van :\ de viszont nem akarom elveszíteni..:\ 1x már szakítottunk.. vagy is én szakítottam.. és nagyon rossz volt nélküle :\
2012. máj. 19. 13:19
 3/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem neked csak szeretet hiányod van... ezért érezted hogy amikoor szakítottatok akkor rossz volt! Szerintem ez mindenkinek rossz, még annak is aki nem szerelmes belé! Úgyhogy szerintem gondold meg ezt az egészet hogy mit teszel! Jobb előbb megmondani az igazat, minthogy bele szeress és utána meg ő szakít veled! :/ Remélem hasznos volt ez a válasz! :) 17/L
2012. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Johnny B. Goode ***** válasza:
Amikor vele vagy, dugjad (ha hagyja), mikor meg nem, akkor dugj mást! :)
2012. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezt az érzést egyszerűen nem tudom megfogalmazni:\ Amikor együtt vagyunk akkor rettenetesen szeretem.. de ht áá :\ mondjuk az is eléggé rossz , hogy nagyon jóba lettem a szüleivel.. és ht na érted:\ ma estére úgy is jön nálunk és akkor megpróbálom vele megbeszélni.! :) köszönöm a választ.!! :)
2012. máj. 19. 13:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Jhonny te miről beszélsz.???!!
2012. máj. 19. 13:50
 7/9 anonim válasza:

4 hónap az nem olyan sok idő.Főleg akkor nem,ha csak hétvégenként találkoztok.Lehet,hogy még nem kötődsz hozzá eléggé,bár a szerelem megvan-a szeretet hiányzik.Beszéld meg vele,de finoman fogalmazz,lehet hogy rosszul érinti majd!

Mindenképpen írd le mi volt a reakciója és hogyan döntöttetek.

2012. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó rendben!!:) Köszönöm a válaszodat :)
2012. máj. 19. 15:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a dolgokat :) és mondta , hogy ő sosem szeretne elveszíteni :) szval túl van tárgyalva minden.! :)
2012. máj. 21. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!