Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú idő után, újra együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú idő után, újra együtt lewzünk a párommal és szeretném fedobni az első esténket. Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval időm van még, mert csak következő hónpban találkozunk, de már 3 hete nincs itthon. Zeretném, ha érezni, hogy fontos nekem még úgy is, ha nem vagyunk együtt sokat már. 10 napig lesz itthon és örülnék, ha nem azt hinn, hogy csak szex miatt várom haza. Szeretném különlegessé tenni a napjait. Persze az estéket is...!

Remélem lesznek jó ötletek, hogyan tehetném emlékezetessé és élmény gazdaggá azt a 10 napot!

Ui.: Nem feltétlen étterem meg efféle pénzköltős helyekre gondolok! Mert azok öra nincs most keretem!


2012. máj. 17. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Saját készítésű vacsi, süti ágyba reggeli, szinte rajongj érte őszinte igaz szerelemmel!

Az én párom is lassan megy el dolgozni 2hónapra és 1 hétre jön majd haza, szóval hasonló lesz a szitu nálam is!

2012. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, de tabon nem tudok rendesen írni néha!
2012. máj. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!