Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem »  Nem tudom eldönteni,  hogy mo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

 Nem tudom eldönteni,  hogy most,  szeret vagy csak kihasznál,  első kapcslatom? 15/L

Figyelt kérdés
Egy hónapja megismerkedtem egy fiúval,aki nagyon kedves volt és érdklődött felém.Sokat beszélgettünk neten,és arra fele járok kocogni,ahol ők fociznak,néha megálltam arra fele és beszélgettünk.Egy hete mindig felhozta neten,hogy azt mondják a többiek,hogy tetszik nekem,és hogy mi ketten járunk.Beszélgettünk erről,megmondta,hogy tetszem neki és rákérdezett,hogy járnáke vele.Neten nem mondtam igent,de élőben már igen.Néhányszor hazakísért és már 2napja járunk.Az az egyetlen baj,hogy mindeki azt mondja, hogy nem fog sokat tartani,mert csak kihasznál.  Tegnap voltunk sétálni,  de többen.  Haza fele megfogta a kezem és amikor elől  voltunk meg volt az első csók(a kapcsolatunkban és számomra) is. Elértünk a kapuig és  ismét megcsókolt, amit mindenki látott aki velünk volt. a fiu 17

2012. máj. 20. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy ezt mondja pár ember még nem biztos hogy úgy van..
2012. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyi, te tudod, hogy mit jelent a "kihasznal" szo?!
2012. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan haladtok,szerintem nem kéne,ha így haladtok 1 hónapon belül megfektet és otthagy..lassíts, 2 nap után csók 15 évesen kicsit gyors tempó
2012. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont azon agyalok én is, hogy túl gyors. Hogyan lassítsam le, hogy ne hidje azt,hogy nem érdekel, mert azok, hogy Ő 17, de én...
2012. máj. 20. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki,hogy nem akarod elsietni ha mérges lesz vagy besértődik nem ér annyit a srác
2012. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 nap nem sok idő...


Nem szabad senkire sem hallgatni, ha azt mondják, hogy csak kihasznál... A szexet meg csak akkor hagyd neki, ha megbízol benne, ahhoz pedig idő kell. Ha alapból csak azt akarná, akkor otthagy egy idő után, amikor ráun a várakozásra.

2012. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!