Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, szeret, vagy csak azért van velem mert így kényelmes? Nem értem a logikát.

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt (én 18, lány, ő 21, fiú), mindig is sok vita volt köztünk, talán ilyenek vagyunk, de mostanában nagyon sok. 2 hónappal ezelőtt közös megbeszélés alapján szakítottunk, a sok veszekedés miatt, úgy éreztem elhidegült tőlem. 2 nap múlva ő hozta fel a témát, hogy nagyon hiányzom, nem bírja nélkülem. 1 hét múlva összejöttünk. Azóta eltelt 2 hónap, eddig úgy tűnt minden rendben, de megint elkezdődtek a veszekedések. Mindkettőnk hibájából, én hisztizek, mert keveset találkozunk, és akkor sem olyan bújós mint régen, de ő ezt a fáradtságra fogja (dolgozik + suliba jár). De mindent nem lehet a fáradtságra fogni! Egyszer ebben a 2 hónapban volt egy hétvégénk, amikor elutaztunk, csak kettesben, nem volt fáradt, végig a tenyerén hordozott, minden nagyon jó volt. De utána kezdődött megint ugyanaz. Sehova nem akar velem eljönni, mert fáradt, nincs pénze. De egy sétához nem is kell pénz. Sokszor megy a hiszti részemről is bevallom, de részéről is. Sokszor feszült és ilyenkor néha durvábban szól hozzám mint kéne. Már volt szó megint szakításról, mondta hogy már elege van az egészből. Mondtam neki, hogy sajnálatból ne legyen velem, mert semmi értelme. De ha ilyen bunkó sokszor, és rajtam vezeti le mindig a feszültséget, mindenért engem hibáztat, akkor miért van velem? Ezekből arra következtetek hogy nem szeret, de akkor miért lenne velem? Azért, mert így kényelmes neki, nem kell meghódítania más csajt, és van akivel lehet ........? De ha ez a verzió miatt lenne csak velem, akkor sincs értelme, mert akkor minek idegeskedne miattam minden nap? Keresne egy másik csajt. De ha rajtam vezeti le, és mindenért én vagyok szerinte a hibás akkor mégis hogy szerethet?? Se veled se nélküled? Mit tegyek?
2011. ápr. 4. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát b+, ha szeretek egy lányt tiszta szívemből, akkor inkább hagynám a munkát(ha csak nem életfeltétel), és minden szabadidőmben vele lennék...
2011. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a legrózsásabb helyzet:P

egyébként döntsd el elsőnek, h te mit akarsz...

amíg te bizonytalan vagy (benne / magadban / stb stb), addig alapból nem sok esélye van egy kapcsolatnak (szerintem).

Kell neked? -> ha kell, akkor ne hisztizz, próbálj kedveskedni, rávezetni őt h nem annyira frankó neked így, búj/bújj:D te hozzá stb

Ha arra jutsz, hogy nem kell, akkor meg értelemszerű :P


Csak Te tudod, hogy mennyire fontos Ő neked.

Sok sikert :)

2011. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom életfeltétel.


Kedves kérdező! Én értem a problémádat, de a barátodét is. Próbáljatok meg valami kompromisszumot hozni, mert ez így nem fog menni. Próbáld megérteni őt, és kérd, hogy ő is tegyen így. Te nem hisztizel, ő pedig kicsit enged neked. Ennél jobbat nem lehet ajánlani.

2011. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja még annyi:

Én ilyen helyzetben dobnám a csajt, nem éri meg a szex az idegeskedést... szal ha magamból indulok ki, akkor nincs minden veszve.

2011. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen erre én is gondoltam, ha csak a szex miatt lenne velem, akkor nem érné meg neki h állandóan veszekedjen. Nekem nagyon fontos, de úgy érzem én már nem annyira neki. Annyiszor megbeszéltük már ezt, megígérte hogy változik, én is hogy nem hisztizek az miatt, hogy nem foglalkozik velem. De nem változott, és én meg tűrjem szótlanul, hogy lesz.rja a fejem?
2011. ápr. 4. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!