Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez irántam? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam? Nem tudom eldönteni, hogy kihasznál vagy csak nem mer lépni.

Figyelt kérdés
Az osztályba van egy srác az utóbbi egy évben lettünk jóban. Legtöbb órán egymás mellett ülünk, hülyéskedünk sokat veszekszünk de hamar kibékülünk. és ragaszkodik hozzám, kényeztetem, de ő engem nem. Sokszor úgy érzem kihasznál. Mondja mindig hogy majd egyszer meghálálja. én is hülye vagyok, mert csinálom, de megsajnálom. Sulin kívül eszébe se jutok nem is beszélünk. Mások azt mondják látják rajta, hogy szerelmes belém. én érzem:S valaki megmondaná, hogy miez?
2011. jún. 11. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az átfogó négyzete megegyezik a befogók négyzetének az összegével!
2011. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én NEM érzem,hogy szeretne*
2011. jún. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!