Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan érzésed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésed, hogy valami nem stimmel, de nem tudtad megmondani mi az?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja vagyok együtt a barátommal(16F) és szeretek vele lenni de folyton bennem van az az érzés, hogy valahogy nem működik annyira jól a kapcsolatunk. Néha az a bajom, hogy túl romantikus és teljesen oda van értem, másnap pedig már szomorú vagyok, mert nem hív fel, vagy nem ír smst. Szerintetek hogyan tudnék ezen változtatni, és egy kicsit meghittebbé tenni a kapcsolatunkat, úgy hogy ne panaszkodjak folyton? Még nem voltam ilyen helyzetben, és nagyon szokatlan ez az összevissza kapcsolat. Előre is köszönöm a válaszokat! 16L

2012. máj. 21. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ő nem a szerelem. Szóval az érzés megmarad amíg olyan fiút nem találsz akit ízig vérig tudsz szeretni.
2012. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Néha az a bajom, hogy túl romantikus és teljesen oda van értem, másnap pedig már szomorú vagyok, mert nem hív fel, vagy nem ír smst"



Jajj ezt én is úgy utálom :s Rájöttem, hogy tök ritka manapság, hogy egy férfi napi X sms-t küldjön,meg hívogassuk egymást,így inkább én is visszavettem ezekből a dolgokból és tök rossz :(


Mindenképp mond el neki, hogy szeretnéd, ha többet üziznétek és többet lennétek együtt.

2012. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy az lehet a probléma, hogy én eléggé elvont lány vagyok és nehezen jövök ki a túlságosan is racionalista emberekkel, amilyen a barátom is, és legtöbbször nem nagyon érti, hogy mért úgy csinálok dolgokat ahogy.
2012. máj. 21. 22:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de nagyon fiatal vagy és elég kevés ideje vagytok együtt.

Ha lesz tapasztalatod, akkor kezdj el hinni a megérzéseidnek! :)

2012. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!