Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem merik megmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem merik megmondani valakinek ha nem akarnak tőle semmit és miért ennyire bizonytalanok?

Figyelt kérdés

Tetszik egy 17 éves lány.

Eleinte tök jól eldumáltunk de később amikor elhívtam valahova akkor csak a kifogásokat keresete hogy miért nem ér rá(nem volt túl hihető a kifogás). Egyszer tök jó fej, máskor alig vesz észre.


Tegnap írtam neki hogy találkozhatnánk mert rég nem láttam és van 1-2 dolog amit meg szeretnék beszélni vele. Azt válaszolta hogy a szüleivel összekapott valamin és most nem valószínű hogy elengedik, talán máskor. Nem is vártam el tőle hogy bejöjjön a városba. A szomszédos faluban lakik, pár km a táv, én simán átugrok kocsival és amúgy is elég ha max 1 órát szán rám.


Ez nem túl hihető, bár azt hallottam hogy a szülei szigorúak vele (én nem ismerem őket)

Azt soha nem mondta hogy nem akar látni és nem akar velem beszélni. Ha nem utál akkor miért akar mindent halogatni?


2012. ápr. 27. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Aha. A szokásos ha 1 (jelenesetben) kislány ilyen akkor az összes nő ilyen kérdés.

ÉN NEM VAGYOK ILYEN. Ha valakitől nem akarok semmit azt megmondom. Na ehez mit szólsz?

2012. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mert nők! ők már csak ilyenek, mindegy, hogy miért :D
2012. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy minden nő ilyen de eddig 4ből 4 ilyen lányhoz volt szerencsém.
2012. ápr. 27. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Nők szerintem sok esetben egyenesebbek mint a férfiak. Mert azoknak vannak gagyi lepattintós dumáik :D


De mit vársz amúgy egy 17 éves kislánytól? Lehet nem akar megbántani, nem tudja hogy közölje veled, és reméli hogy felfogod a célozgatásokból is :D ennyi


amúgy én is megmondom ha valaki nem jön be :)

2012. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A NŐK miért nem merik megmondani..."

Majd közvetlenül alatta:

"Tetszik egy 17 éves lány."


Nem érzed az ellentmondást? :D


Azért bizonytalan, mert fiatal. Tapasztalatlan.

De az is lehet, hogy egyszerűen büdös vagy. Nem tudhatjuk.

2012. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Remélem tényleg csak az a helyzet hogy bizonytalan... Nekem fontos ez a lány.

Lehet hogy fiatal mert nincs még 18 éves de hozzám nem fiatal mert én is alig múltam 20

2012. ápr. 27. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
A nő/férfi nem 18 éves kortól kezdődik hanem akkor amikor eléri azt az értelmi szintet amivell felnőttnek nevezhető
2012. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!