Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszem egy srácnak és ő is tetszik nekem, de meghallott egyszer egy olyat amit nem kellett volna pedig nem is gondoltam komolyan? Én az biztos hogy nem merek oda menni hozzá és megmondani neki! Szerintetek mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
el kéne neki magyaráznod, hogy az említett dolog márpedig nem úgy volt, ahogy ő gondolja.
2012. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Halott ügy.
2012. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
ne tegy semmit. vard a sult galambot! majd csak megtanulod a tanulsagot.
2012. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ciki! :/ szerintem halljon meg véletlen valami olyat amivel leesik h csak poén volt, és nem is úgy van. :/ ha nem te mondod akkor egy bnőd.
2012. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahogy muszáj lesz megoldani a dolgot, szerintem beszélj vele ha kínos is. Aztán csak jobb lesz, ha túl esel rajta, és tisztázódik is a dolog! :)
2012. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 asdface ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:

- Nem teszel semmit és marcangolod magad belülről, hogy mi lett volna, ha odamész és tisztázod.

- Odamész,elmagyarázod neki és a reakcióitól függően haladsz tovább a sodrással és ha nem is sikerül, legalább megpróbáltad.

Én a másodikat javaslom!

Sok sikert.

2012. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm! :))
2012. márc. 28. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, sikerült megbeszélni?
2012. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!