Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok valakibe, és már borzasztóan érzem magam miatta. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a legjobb az lenne ha elfelejteném, mert lehetetlen hogy viszonozza azt amit érzek iránta, de nem tudom. Elmondani nem akarom neki, mert így nem is lenne értelme. Mit kéne tennem? Szörnyen érzem magam.

2012. máj. 21. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
miért lenne lehetetlen? tanár? rokon?
2012. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyik sem, csak egyszerűen túlságosan mások vagyunk, és tudom hogy nincs rám szüksége.
2012. máj. 21. 23:13
 3/21 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy érzel valamit! Nekem már évek óta nem megy...

Harcolj érte, mert ha meg sem próbálod azt évekig, sőt, akár évtizedekig sajnálni fogod!

2012. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ezt honnan gondolod, honnan tudod? próbáltál már valamit tenni az ügyben, hogy összejöjjetek?
2012. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tudasd vele, hátha az változtat a helyzeten ;D
2012. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, mit érzel, azzal nem veszíthetsz semmit. Aztán ha nem kellesz neki, akkor lépj tovább. Az a lehető legrosszabb, ha csak agyalsz, de nem teszel semmit.
2012. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "mások" vagytok? anyagi különbség?
2012. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

23:16

Fogalmam sincs hogy állnak anyagilag, de őszintén szólva egyáltalán nem érdekel.

2012. máj. 21. 23:19
 9/21 A kérdező kommentje:

23:14

Nem, soha, de szerintem nem is venné komolyan.

2012. máj. 21. 23:23
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt szerelmet vallani.Csak hívd el találkozni,moziba,kajálni ilyesmi.Töltsetek együtt némi időt,aztán majd ha nem alakul vele semmi,akkor ennyi...
2012. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!