Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyikkel járok és eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyikkel járok és eddig borzasztóan szerelmes voltam belé, de amikor a másik meg jelent úgy éreztem hogy amazzal szeretnék járni. Mit tegyek, hogyan döntsek 2 fiú között?

Figyelt kérdés
Az egyikkel járok és eddig borzasztóan szerelmes voltam belé,de amikor a másik meg jelent úgy éreztem hogy amazzal szeretnék járni...mostanában állandóan erre a másikra gondolok...viszont a párommal meg nagyon hosszú távra tervezünk és úgy veszem észre hogy nagyon szeret...de mi tévő legyek amikor amaz a másik srác be zavar és nem tudom kiverni az agyamból...
2008. jan. 15. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Ha tudod tarts meg titokban és majd kiderül melyik maradjon.De vigyázz,nehogy lebukj!!Az nem baj ha van tartalékban.Attól függ mi vonz a másikban??Csak testileg vonzódsz vagy érzelmileg is?Volt már egyszerre 3 pasim.Nem tudtak egymásról.A barátom szeretett bulizni a haverokkal és inni így szétnéztem.Aki megtetszett kiderült,hogy nagyon jó pasi,de nős.Így maradt a 3.és nem bántam meg bár nem szerelem volt első látásra,de beleszerettem.Aztán persze máshoz mentem feleségül,de ilyen ez az élet.Az nem elég,hogy ő szeret,ha te másra is tudsz gondolni!
2008. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hármas felállás nem tartható dolog.Ez egyfelől elég nagy sunyiság a pároddal szemben.Dönts és ne húzd el sokáig, mert örülnél neki te is ha ennek az egésznek a végére pont kerülne.
2008. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget...sikerült döntenem...úgy éreztem hogy jobban szeretem a páromat ugyhogy nem hagyom el egy szimpátiáért!
2008. jan. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!