Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok valakibe, és már borzasztóan érzem magam miatta. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a legjobb az lenne ha elfelejteném, mert lehetetlen hogy viszonozza azt amit érzek iránta, de nem tudom. Elmondani nem akarom neki, mert így nem is lenne értelme. Mit kéne tennem? Szörnyen érzem magam.

2012. máj. 21. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
korban hogy álltok?
2012. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ezt így nem szeretném kiírni. Ha érdekel és tudnál valamit javasolni, akkor megmondom privátban.
2012. máj. 21. 23:30
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd vele sokszor a szemkontaktust,mosolyogj olyankor és néha kacsint is rá.;-)

Ha ezeket viszonozza,akkor hìvd el valahovà.:-)

2012. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha magadban leküzdöd a gátakat, akkor van valami esélyed.
2012. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Gergo_30F ***** válasza:
100%

ragozhatod napestig, keresheted az érveket ellene/mellette, de ilyen helyzetben egyetlen valós megoldás van: a tudomására kell hozni, hogy mit érzel. lehet, hogy pofáraesés lesz, de van rá esély, hogy nem, ezt nem tudhatod, nem te döntöd el, hanem ő.

minden egyéb csak nyálverés, sehová se vezető agyalás. ha nem tudsz biztosat, lezárni sem fogod tudni.

2012. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Kicsit adhatnál bővebb információt magatokról, mert így elég nehéz segíteni. A korró legalább annyit, hogy tizen-, huszonévesek vagytok vagy h mekkora a korkülönbség stb.
2012. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem érdekled? Miben vagytok mások? Tényleg érdekel.
2012. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem adj jeleket. Ha nem reagál rá, akkor lehet csak fél. Akkor viszont tudasd vele. Én számtalanszor adtam már csajoknak olyan utalásokat, h jöjjenek el randira. Erre a válasz legtöbbször jaj nem jó mert blabla.. Utána értelmetlen foglalkozni vele. Ez van! Tudni kell tovább lépni. 23/f
2012. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha nem irsz le semmit kicsit se hogy mi a helyzet, mióta ismeritek egymást eddig mi történt,akkor ne várd a sült galambot..mert igy senki nem tud segiteni.

Meg amúgy igy segíts magadon...ha tudod hogy reménytelen a dolog, nem érez irántad vonzalmat, külsőleg belsőleg, akkor meg törödj bele.

25 l

2012. jún. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kicsit részletezhetnéd tényleg..

Énis hasonló helyzetben vagyok (h különbözünk nagyon mint ti, bár lehet csak én érzem így) , de én azért nem akarom ott hagyni mert az olyan gáz lenne, meg megbántani sem akarom, de hiába próbálkozunk úgy érzem h semmi értelme :/

2012. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!