Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az Nagy Ő után eljöhet mégegys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Nagy Ő után eljöhet mégegyszer az igazi?

Figyelt kérdés
Még mindig nem tudom teljesen feldolgozni, hogy mi már nem vagyunk együtt, nagyon szerettem. Igaz már nem most történt a szakítás, neki új párja van. Nekem is volt azóta férfi az életemben, de gyorsan vége lett a kapcsotnak, mert az egész szerelem nélkül indult és ki sem alakult. Vajon lehet akkora szerencséje az embernek, hogy egy nagy szerelem után ismét átélhesse ugyan azt az érzést egy másik emberrel. Vagyis, hogy még1x, megtalálja az igazit?

2012. máj. 22. 01:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Valójában olyanoktól várom a választ, akik jártak már hasonló cipőben, nem kis 15 év alatti srácoktól, akik nem tudnak mit kezdeni magukkal és ilyeneket írogatnak.
2012. máj. 22. 01:42
 2/10 anonim válasza:
Kialakulhat újra ez az érzés.
2012. máj. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Kevés esély van rá szerintem, hogy olyan minőségben kialakuljon valami mint egy régivel.
2012. máj. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kezdek kételkedni benne. 3 év és 2 másik lány után még mindig azon kapom magam, hogy ő kell...
2012. máj. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem kialakulhat!Én sem hittem benne amíg meg nem történt velem.Sokáig együttvoltam az előző párommal és nagyon nehezen tudtam elfelejteni,nekem is lett utánna kapcsolatm de nem alakult ki a szerelem és én is azt hittem,h többet nem érezhetem azt amit régen.(bevallom, akkor örültem is kicsit mert úgy gondoltam,h így már nem csalódhatok soha ha nem lehetek szerelmes)Aztán mikor megismertem a mostani páromat próbáltam erős maradni és nem megszeretni önvédelmi célból,ami persze nagy hülyeség volt ,de akkor jó ötletnek tartottam.:)A lényeg az,h úgy belészerettem,h észre sem vettem és már eszembe sem jut a régi szerelem. :)
2012. máj. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Senki Alfonz ***** válasza:

Kialakulhat, ki is alakul, és igazi szerelem lesz , lehet még erösebb is mint a régi volt, de ..... egy eldugott kis zugban az agyasban mindig ott fog motoszkálni hogy vége lehet , az a félelem nélküli teljes önfeladás 1000% os hiz, ami az elsö szerelemtél volt az az ártatlan tinik ajándéka.


35/F

2012. máj. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elfog majd jönni a következő nagy ő.

Túl fiatal vagy még.

2012. máj. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 5-ös választ a barátnőm is írhatta volna és nekem is sikerült megtalálni a második igazit. De az előző kapcsolatainkat mindketten lezártuk.
2012. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem :) Bízz benne, olyanokat is ismerek, akik 50+ évesen találták meg a párjukat. Biztosan a tiéd is eljön majd egyszer!
2012. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs nagy Ő!
2012. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!