Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szingli vagy? Szar, ha egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli vagy? Szar, ha egyedül van az ember. Hát, én így vagyok ezzel. Még nem volt igazi kapcsolatom, még nem volt csók sem. Olyan szar egyedül! Tudom, lehet, hogy még fiatalnak tartotok, de nagyon rossz ez a magány :S

Figyelt kérdés
14/L
2012. máj. 16. 15:26
1 2 3
 1/26 Panda Péter ***** válasza:
82%
úgy elérzékenyültem most a szomorú helyzeteden... (NEM)
2012. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
Írhatsz üzit, megpróbálhatok segíteni rajtad, 1-2 tippel, tanáccsal, ha gondolod.
2012. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ráérsz még.
2012. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

jesszusom most mi lesz??


leugrasz a Lánchídról?? ha igen előtte gyújtsd fel a Parlamentet, de nézd meg h Orbán legyen benne!


14 éves vagy még csak ne hisztizz!

2012. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, ráérsz még, majd eljön mindennek az ideje, addig is sok mindennel letudod kötni magad, tanulás, barátok stb. Én pl 20 éves korom körül kezdtem el ezeket a dolgokat és nem bántam meg, egyrészt tudtam koncentrálni a tanulásra másrészt nem voltam előtte még elég érett gondolkodású egy kapcsolathoz.

23l

2012. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

"Szingli vagy?2 Igen, már 1,5 éve!


"Szar, ha egyedül van az ember." Kérdezed vagy mondod. Ha kérdezed akkor nekem nem sz@r, jobban élvezem az életet mint előtte bármikor!


Szingliség 4ever!


23f

2012. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

Én sem bírom egyedül, hiányzik, hogy valakit ölelhessek, csókolhassak, szerethessek, aki viszont megadja mindezt nekem.


A sok ostoba, aki meg nem tudja megérteni a helyzetünket, az meg csak azért pofázik, mert nekik könnyen összejöhet minden, de nem mindenki ilyen szerencsés.

2012. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Panda Péter ***** válasza:
75%
én is szingli vagyok. mégse írok rinya-kérdéseket, nem sajnáltatom magam.
2012. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen még bőven ráérsz.

Én 21 évesen már kellemetlenül érzem magam hogy még nem volt barátnőm és azt se tudom hogy milyen ha van.

2012. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%

Egyedül vagyok én is. De nyugi, vedd észre a lehetőségeket, fejleszd a belsődet, külsődet! Érezd jól magad. Majd eljön az idő amikor megismered a boldogság egy magasabb fokát ;)

F18

2012. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!