Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Miért van az, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért van az, hogy ti az igazi férfit keresitek, de az ilyen életre nem való nőies kisfiuknak általába van bnője, én meg egy igazi férfi vagyok, nem vagyok tahó meg dagadt sem, nem vagyok csúnya és mégsincs soha nőm?

Figyelt kérdés
ja meg annyi hogy nem vagyok anyagilag eleresztve, de kocsim azért van, normális a megjelenésem. tapasztalataim alapját ti vagy az alfahímet, vagy a leg szerencsétlenebbet keresitek a középutat soha. tisztelet a kivételnek bár nem vagyok találkoztam olyannal.
2012. máj. 18. 16:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

EGy általad életre nem való nőies kisfiú vagyok, mégsincs barátnőm.


Ez ennél bonyolultabb, a nőket sosem lehet logikai úton megérteni, náluk az érzelmek dominálnak.

2012. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Rosszkor voltál (eddig) rossz helyen.
2012. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
akkor mindjárt jön egy csaj hogy jajj de kis cuki vagy én meg egy bunkó és menjek a csába:D
2012. máj. 18. 16:58
 4/31 A kérdező kommentje:
na de 0-24-be rosszkor rossz helyen?
2012. máj. 18. 16:58
 5/31 anonim ***** válasza:

Hát most erre mit mondjak..? :)

Úgy látszik, igen.


Nem lehet, h csak nem vetted észre a kínálkozó alkalmat..?

Vagy miért lettél elutasítva..?

2012. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
konkrétan elutasítva soha nem lettem, csak pl ha beszélek fb-on vagy valahol egy csajjal akkor kb mindig rá egy hétre összejön valami utolsó szerencsétlen full unalmas gnóm külsejű gyerekkel... én nem szoktam tényleg elkapkodni semmit nem játszom az agyamat senkinek de hát úgy látszik akkor ez kell a nőknek.
2012. máj. 18. 17:10
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azt mondod, hogy konkrétan nem lettél elutasítva, de akkor te kezdeményeztél már konkrétan?

2012. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
na most komolyan elgondolkodtam!!!! megvan a hiányzó láncszem!!!!!!!! köszönöm kedves válaszadó imádlak!!! felnyitottad a szememet de komolyan:D
2012. máj. 18. 17:19
 9/31 anonim ***** válasza:
Örülök, ha tudtam segíteni. :)
2012. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
áá mégegyszer köszi mostantól hatalmas kezdeményezések várhatóak:D
2012. máj. 18. 17:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!