Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban. Nagyon tetszik nekem, de még soha nem volt barátnőm és még nem is csókolóztam. Hogyan érhetném el, hogy neki is legalább egy kicsit bejöjjek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, és már szerelmes is vagyok. Általában együtt szoktunk buszozni is, mindig egymás mellé ülünk, ha van rá lehetőség, vagy ha nincs, akkor állunk mindketten. Nagyon tapasztalatlan vagyok, én nem szoktam bulizni, ő pedig minden héten jár. Állítólag már sok fiúval csókolózott, de lehet, hogy csak az alkohol miatt. Több mint fél éve tetszik. Bevalljam neki?

2012. máj. 24. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Pff, hát én egy ilyennel biztos nem foglalkoznék...
2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes! És szép. Mindig beszélgetek vele, és általában jól érezzük magunkat. Amúgy 16 vagyok.
2012. máj. 24. 18:19
 3/6 Stewi válasza:

Nyugodtan ha bejön ne húzd halazd, légy tökös, és legyen önbizalmad csak ne dadorássz próbáld megnevettetni meg hadjad hadd beszéljen ő te meg csak figyelj :P

Sok sikert !

Ha megmondod neki ne úgy h odaállsz és bevágod neki h mi a helyzet :D

2012. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Darkstreet ***** válasza:

"Állítólag már sok fiúval csókolózott, de lehet, hogy csak az alkohol miatt. "


Majd ne csodálkozz ha egy jól sikerült hétvégéje után pofára ejt! :-/

2012. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs esélyed..., keress mást, talán később lesz esélyed nála, de addig hanyagolnám, keress olyat akinél nem kerültél be a barátzónába
2012. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy lány az osztályban? Nem mondoooood?:D Csak egy van?
2012. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!