Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rocker fiuk! Nektek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker fiuk! Nektek tetszik ha egy lányon töltényes öv van vagy kiállo hegyes szögecses öv?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem spec a rózsaszín gumiöv, egy HelloKittys csattal jobban bejön.
2012. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 valaki a tömegből ***** válasza:
Szerintem bejön, bár nekem tök mindegy.
2012. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

nagyon nem mindegy, hogy milyen lányon van az a töltényes öv... egy szép arcú, hosszú hajú, karcsú derekú nagyon csinos lányon szinte minden jól áll, egy kövéren meg semmi, akár mekkora rockernek öltözik, az lerí róla, hogy csak a testi hibáját akarja palástolni


amúgy nem rajongok az ilyen nagyon szembeötlő ruhákért, bár szinte csak rock zenét hallgatok, azért nem hordok mindig szegecses övet

és egy lánytól sem veszem jó néven, ha mindig ugyanúgy öltözik

2012. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Laci2917 ***** válasza:
Nem tetszik.... de ruha nélkül mindenképp..
2012. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy milyen stílust szeret a Rockon belül mert ha light-osabb Lynyrd skynyrd-et pl akkor nem igazán illene össze,de ha metal-t akkor igen(nem azt mondom hogy nem hallgathatja mindkettőt én pl a nagyon blueson Allman Brothers Band-től a Burzum-ig mindent meghallgatok)
2012. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és én is 3 soros tüskeszegecses övet hordok 5. voltam
2012. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
én nem vagyok rocker, hanem metálkedvelő, de tojok a külsőségekre... felőlem papnő ruhában is lehetne, ha szeretem, ha tetszik.
2012. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobban bejön, ha kevésbé "giccses".
2012. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, alapból a fejéből s a nyakából kiálló hegyes szögeket szeretem... ;) Saját véleményem az, hogy minek így elrontani 1 csodálatos lányt? Természetes szépség+kiló vas, hogy néz ki? :(
2012. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!