Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, el kell felejtenem, hogyan?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nagyon közeli barátba már régóta, nem lesz belőle semmi, de nem akarom elmondani neki, hogy szeretem, mert a barátságnak is vége lenne. Hogyan tudnám elfelejteni? Mással nem tudok lenni, csak ő jár a fejembe egyfolytában, úgyhogy szóba sem jöhet, hogy keressek mást.

2012. máj. 24. 18:20
 1/7 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet, én is félek neki el mondani, suliban a padtársam, egy utcában lakunk, minden nap látom őt és ha rá nézek szívem dobog ezerrel xD
2012. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok parázok elmondani legszivesebben neten irnék neki de azt meg nem tudok mert nincs fennt egyik közösségi oldalon sem :( Ha neked van rá lehetöséged probáld meg neten elhivni valahová vagy akármi
2012. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fél év és elmúlik hidd el! :S
2012. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,kor?
2012. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Marada ***** válasza:
Kezdj el finoma kérdezősködni, hátha ő is hasonlóan érez. :)
2012. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 18 (lány), ő 21
2012. máj. 26. 11:57
 7/7 A kérdező kommentje:
És már legalább másfél éve így van, szerintem már ő is tudja, de mivel mindig vele vagyok, nem nagyon akar elmúlni :/
2012. máj. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!