Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki szeret engem, még senki nem szeretett ennyire, én is szeretem, de béna vagyok, és nem tudom megmondani neki. ezgáz?

Figyelt kérdés
tényleg mindent megtesz értem, néha kicsit mamlasz,neki se nagyon megy,h kimondja mit érez,de nem is várom el tőle,főleg,h én végképp nem tudom bevallani neki,de látom rajta,szemeztünk is,és tudom,h szeret,meg tudja ő is,de nem is értem,hogy lehetünk ennyire bénák,főleg én, néha úgy parázok,h el is taszítom magamtól,pedig pont ellenkezőleg gondolom.Ugye gáz ez,pedig annyira aranyosan közeledik,én meg akkora béna vagyok, megpróbálok változni,de hogyan?
2012. jan. 27. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy változz meg,hogy ne írogass ilyen bénaságokat, hanem menj oda hozzá és kész.
2012. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gáz légnemű halmazállapotú anyag. Pl. plazma.
2012. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha közeledik legközelebb, akkor te is nyiss irányába, ennyi
2012. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét, adj neki puszit
2012. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
majd verd arcon ököllel és rúgd hasba
2012. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!