Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy történjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy történjen valami?! 14/l

Figyelt kérdés

(moderátoroknak üzenném:Ezt a kérdést már tegnap feltettem,de nagyon kevés választ kaptam,és kiemelni se tudom,ezért mégegyszer feltettem,ne tessék kitörölni.)Sziasztok!=)egy 14 éves lány vagyok,7. osztályos tanuló.Van egy 8. osztályos fiú,akibe "szerintem" szerelmes vagyok...legalábbis nagyon szimpatikus/nagyon tetszik nekem.

Köszönőviszonyban vagyunk kábé.Múlt héten kértem tőle tablóképet,azt mondta hogy szívesen ad..:)

Néha a suliban elkapom a pillantását,szokott "nézni" engem.Mindig köszön,és hogyha a közelében vagyok,akkor próbál vicces lenni..(legalábbis ezt vontam le következtetésből).Ez azt jelenti hogy bejövök neki?

Amúgy teljesen (amennyire ismerem) beleszerettem a személyiségébe.Humoros,kedves,aranyos.Az még "rá tesz" hogy sportol is,meg hangszeren is játszik(gitározik).Múltkor amikor kértem tőle a tablóképet,meg amikor köszönni szokott a lábam remegni szokott,de "nagyon komolyan".Ez most akkor azt jelenti hogy szerelmes vagyok belé,vagy csak tetszik,vagy mi?

Várom válaszaitokat! :)

Ő 15,én 14.



2012. máj. 26. 15:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! És amúgy rájöttem,hogy szeretem őt.:)
2012. jún. 2. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!